M jak miłość, odcinek 1649: Pola wyda Anitę przed Kamilem! Gryc po odkryciu zdrady wyrzuci ją z ich rodziny – WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1649: Pola wyda Anitę przed Kamilem! Gryc po odkryciu zdrady wyrzuci ją z ich rodziny – WIDEO

M jak miłość, odcinek 1649: Pola wyda Anitę przed Kamilem! Gryc po odkryciu zdrady wyrzuci ją z ich rodziny – WIDEO

2022-03-15 10:29

W 1649 odcinku „M jak miłość” zdrada Anity (Melania Grzesiewicz) wyjdzie na jaw, a przed Kamilem (Marcin Bosak) wsypie ją sama Pola (Hania Nowosielska)! Córka Gryca tak zacznie wychwalać ciocię, że powie o kilka słów za dużo, które okażą się być gwoździem do trumny! W 1649 odcinku „M jak miłość” Kamil wpadnie w szał, gdy odkryje, że Anita spiskuje za jego plecami z Weroniką (Ewelina Kudeń-Nowosielska) i bez jego zgody pozwala wyrodnej matce na kontakty z córką! Po odkryciu prawdy Gryc najpierw wyżyje się na swojej ukochanej, a później pozbędzie się jej z ich życia! Zobaczcie WIDEO z tej sceny!

"M jak miłość" odcinek 1649 - poniedziałek, 28.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1649 odcinku „M jak miłość” Kamil dowie się, że za jego plecami Anita zezwala Weronice na kontakty z Polą. Przypomnijmy, że w 1641 odcinku „M jak miłość” wyrodna matka Poli zaczęła spiskować z Laskowską po tym, jak jej były kochanek nie zgodził się przesunąć jej terminu spotkania z dzieckiem. Weronika wzięła Anitę na litość, dzięki czemu sekretarka w końcu się ugięła i pozwoliła jej zobaczyć się z Polą, ale Kamil miał się o niczym nie dowiedzieć. Niestety w 1649 odcinku „M jak miłość” prawda wyjdzie na jaw, a Laskowską przed Grycem wsypie sama Pola, która w porę nie ugryzie się w język i powie o kilka słów za dużo!  

- Anita jest super. Nawet mama ostatni raz to powiedziała, kiedy się z nią widziała – wypali Pola.

- Czekaj, ty powiedziałaś, co? – jej słowa kompletnie zszokują Kamila.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1650: Bandyta Herman skończy w więzieniu, ale Łukasz ciągle nie będzie bezpieczny

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Pola zdradza ich sekret z Anitą Kamilowi w 1649 odcinku „M jak miłość” >>>

Po odkryciu zdrady Anity w 1649 odcinku „M jak miłość” Kamil wpadnie w szał! Gryc nie będzie mógł uwierzyć, że Laskowska spiskowała z jego byłą kochanką za jego plecami i pozwoliła się im spotykać, po tym wszystkim co im zrobiła! Najwidoczniej chyba już zapomniała, jak Weronika wyciągała od Kamila grube pieniądze, chciała sprzedać mu własną córkę, a jak jej to nie wyszło, to nawet ją porwała i oddała w ręce bandyty! W 1649 odcinku „M jak miłość” Kamil nie daruje Anicie zdrady i po rewelacjach, jakie usłyszał od Poli, od razu się z nią rozmówi.

- Nie chciałam robić niczego wbrew tobie – wytłumaczy się Anita.

- No ale zrobiłaś! – wykrzyczy jej w twarz.

- Weronika i wszystko, co z nią związane, to działa na Kamila jak płachta na byka i jest to głębokie rozczarowanie, że za jego plecami dochodzi do jakiś umów. Czuje się zdradzony, to jest nie w porządku – powiedział w „Kulisach M jak miłość” Marcin Bosak.

- Pozwalasz Weronice spotykać się z Polą? – zapyta wprost.

- Anita rozumie punkt widzenia Kamila, no ale trzeba próbować spojrzeć na to z trochę innej perspektywy. Wiadomo, że lepiej by było, gdyby uzgadniali to wszystko razem tylko, że Kamil w ogóle nie chce tego tematu poruszać. Anita ma dobre motywacje, kieruje się miłością do Poli – tłumaczy w „Kulisach M jak miłość” Melania Grzesiewicz.

- Weronika nie myśli czy Anita podpadnie Kamilowi. Traktuje ją jako taką furtkę do dobrego kontaktu z Polą – mówi w „Kulisach M jak miłość” Ewelina Kudeń-Nowosielska.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1650: Argasiński stoczy się po ucieczce Patrycji! Będzie błagał żonę, aby do niego wróciła

Jeszcze w 1649 odcinku „M jak miłość” między kochankami dojdzie do ostrej wymiany zdań, w efekcie czego i Kamil powie o kilka słów za dużo. Gryc da Laskowskiej jasno do zrozumienia, że w ich życiu nie ma dla niej miejsca…

- Nie możesz wtrącać się w nasze życie – jasno podkreśli Gryc.

Słowa Kamila w 1649 odcinku „M jak miłość” bardzo dotkną Anitę, gdyż wtedy zda sobie sprawę, że Gryc nigdy nie traktował jej poważnie. Laskowska postanowi zakończyć ich związek i wynieść się nie tylko z ich domu, ale również i życia. Wówczas prawnik zrozumie, że przesadził, ale na zmianę decyzji będzie już za późno…

- Czasami nie tyle, że mówimy dwa słowa za dużo, ale nawet 4 zdania. Kamil traci kompletnie obiektywizm – stwierdził w „Kulisach M jak miłość” Marcin Bosak.

- Najbardziej zabolało to, że Kamil powiedział w takich emocjach, że to są ich sprawy. A skoro powiedział je w takich emocjach, to jest szansa, ze on tak naprawdę myśli. Anita poczuła, że nie jest traktowana jako członek rodziny, że w takiej ostatecznej sytuacji, trudnej sytuacji nie działają jako trio jako rodzina, tylko jest Kamil i Pola. Anita po raz pierwszy naprawdę chce odejść i to nie są żarty i to nie jest grożenie palcem, tylko to jest realna decyzja, która została podjęta – wyjaśnia w „Kulisach M jak miłość” Melania Grzesiewicz.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1646: Marcin pozbędzie się Aleksandry z życia Chodakowskich! Odsunie ją od dzieci

M jak miłość. Anita odejdzie od Kamila kiedy odkryje zdradę! Nawet Pola jej nie zatrzyma?
Najnowsze