M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Potworny strach Magdy o Andrzeja po zniknięciu Julii. Nie będzie wiedziała co czeka jej męża - ZWIASTUN

2023-06-21 9:26

W nowym sezonie "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) będzie drżała ze strachu o Andrzeja (Krystian Wieczorek), który zostanie zamieszany w zniknięcie Julii Malickiej (Marta Chodorowska), powiązany ze "zbrodnią" w mieszkaniu byłej kochanki. Jak do tego dojdzie? Zwiastun kolejnych odcinków "M jak miłość" po wakacjach odsłonił sceny jak do mieszkania Budzyńskich wkroczy policja w związku z tym, co się stanie z Julią. Pierwszym podejrzanym będzie właśnie Andrzej! Zdruzgotana Magda nie zdoła pojąć jak to możliwe, że znów muszą przeżywać taki koszmar. Andrzej zostanie aresztowany i wrobiony w zabójstwo? Co z Magdą? Poznaj szczegóły.

Takie w nowym sezonie "M jak miłość" będą ostatnie chwile Andrzeja z Magdą na wolności?

Szczęście Magdy i Andrzeja w "M jak miłość" po wakacjach legnie w gruzach przez Julię Malicką! Od początku nowego sezonu w 1735 odcinku "M jak miłość" była kochanka Budzyńskiego będzie konsekwentnie realizowała swój plan zemsty i zacznie rozpowiadać wszystkim wokół, że mąż Magdy jej się narzuca! Nieobliczalna Julia okaże się na tyle skuteczna, że w jej wersję wydarzeń uwierzy nie tylko przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau), ale także szef Rotkiewicz , który zacznie bacznie przyglądać się zachowaniu Andrzeja wobec Malickiej. I podsunie jej dowód przeciwko byłemu kochankowi!

Jakby tego było mało Andrzej w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie popełni niewybaczalny błąd wobec Julii. Wypomni chorej psychicznie Malickiej terapię i tym samym narazi się na jeszcze większy gniew prawniczki. Później nastąpi cała seria "dramatycznych" wydarzeń, które w finale doprowadzą do tego, że Julia sfinguje własną śmierć i wrobi Budzyńskiego w zabójstwo. Miejscem "zbrodni" będzie mieszkanie Malickiej, gdzie policja znajdzie coś na Andrzeja...Tego dnia do mieszkania Budzyńskich wkroczy policja.

Magda i Andrzej w nowym sezonie "M jak miłość" z przerażeniem w oczach będą słuchali o zaginięciu Julii, o tym, co wydarzyło się w mieszkaniu Malickiej, o dowodzie, że to Budzyński miał coś wspólnego ze zniknięciem byłej kochanki. Widać to wyraźnie w krótkim fragmencie zwiastuna "M jak miłość" po wakacjach. Ale nie ma w zapowiedzi aresztowania Andrzeja, który będzie pierwszym podejrzanym w sprawie "zabójstwa" Julii. Magdę ogarnie potworny lęk, że straci męża, że Andrzej pójdzie siedzieć za coś, czego nie zrobił. Ale na ratunek znów ruszą przyjaciele! Nie wiadomo jednak jakie będą ostatnie chwile Andrzeja na wolności...

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze