M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ola i Jagoda zostaną przyjaciółkami?! Po powrocie Bartka wszystko się zmieni - ZDJĘCIA

2023-07-11 11:15

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Ola (Justyna Karłowska) i Jagoda (Katarzyna Kołeczek) zatopią topór wojenny?! Co prawda, była kochanka Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) będzie robiła wszystko, aby nie dopuścić do ślubu Romanowskiej i Kiemlicza, ale powrót Bartka (Arkadiusz Smoleński) zmieni jej podejście. A to dlatego, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Majewska przerzuci się na Lisieckiego, gdy dowie się o jego rozstaniu z Ulą (Iga Krefft) i dawny kochanek przestanie ją już interesować! Do tego stopnia, że aż zaprzyjaźni się z jego nową wybranką? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Ola zaprzyjaźni się z Jagodą w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach?! Tadeusz przestanie ją interesować po powrocie Bartka

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Ola nie złoży broni i wciąż będzie robiła wszystko, aby odzyskać Tadeusza. Jednak Kiemlicz nie będzie chciał wracać do dawnej kochanki, czego najlepszym dowodem będzie to, że zdecyduje oświadczyć się Jagodzie. Tyle tylko, że znów sparaliżuje go strach i finalnie, to Romanowska poprosi go o rękę, a on oczywiście zgodzi się zostać jej mężem. Wówczas narzeczeni rozpoczną przygotowania do ślubu, ale nie wszyscy będą się cieszyć z ich decyzji. A w szczególności Ola, która zrobi wszystko, aby do tego nie dopuścić. do czasu aż w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej w jej życiu pojawi się Bartek!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Bartek wróci do Grabiny, ale nie będzie z nim już Uli. Lisieckiemu nie uda się dojść do porozumienia z żoną, którą całkowicie pochłonie Australia, gdzie przejdzie przemianę duchową, zostanie joginką i wejdzie w krąg podejrzanych ludzi. Odrzucony Bartek powróci, ale długo nie będzie narzekał na samotność, gdyż w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zakręci się obok niego Ola! I wiele wskazuje na to, że Majewska szybko trafi do jego serca, dzięki czemu związek Jagody i Tadeusza już w ogóle nie będzie jej interesował! No może poza samą Romanowską!

Justyna Karłowska pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie zdjęciami z planu "M jak miłość", na którym widzimy ją w świetnym humorze w towarzystwie Jagody! Kochanki Tadeusza pozują wspólnie, a ich fotografie zdobi podpis "photobomb" z serduszkiem. Czyżby to oznaczało, że po powrocie Bartka i ślubie Tadeusza w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Majewska i Romanowska ostatecznie zatopią topór wojenny, a nawet zostaną przyjaciółkami? Tego dowiemy się już niebawem! Jednak już teraz wiemy, że aktorki pozostają w dobrych relacjach, mimo iż w uwielbianym serialu TVP2 do tej pory nie darzyły się sympatią! Ale kto wie może niedługo to się zmieni!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze