M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Najpierw ślub Jagody i Tadeusza, a potem szybka ciąża i dziecko? Jagoda i Tadeusz zostaną rodzicami? - ZDJĘCIA

2023-06-12 10:20

Najpierw ślub a potem ciąża? Jagoda (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) będą mieli dziecko w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej? Pewnym jest, że para zacznie gorący okres przygotowań do ślubu, siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) wybierze białą suknię, a Ola (Justyna Karłowska) postara się namieszać przed samą ceremonią. Czyżby ślub to nie jedyna zmiana u Jagody i Tadeusza w "M jak miłość" po wakacjach 2023? Jest mowa o dziecku! Staszek (Sławomir Holland) doczeka się wnuczka?

Jagoda w ciąży w "M jak miłość" po wakacjach?

Jagoda i Kiemlicz zakochali się w sobie na zabój, a ślub jest już pewny! W nowym sezonie "M jak miłość" widzowie będą świadkami przygotowań do ceremonii przyszłych państwa młodych, a córka Staszka wybierze białą suknię. Niestety nie wszystko pójdzie sprawnie, bo Ola nie odpuści i cały czas będzie kręcić się wokół sadownika. Początkowo nie pogodzi się z tym, że mężczyzna po jej wyjeździe znalazł inną miłość i planuje przyszłość z siostrzenicą Modrego. Informowaliśmy jednak, że zainteresowanie Oli wzbudzi wkrótce ktoś inny, a będzie to nie kto inny, jak mąż Uli (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)!

Wygląda więc na to, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" Jagoda i Tadeusz odzyskają wreszcie spokój i skupią się na organizacji ślubu. Przy wszystkich obowiązkach pomoże im m.in. Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura). To ona zastąpi Jagodzie matkę i zaangażuje się w ślubne przygotowania. Widzowie mają jednak pewne wątpliwości, czy na ślubie się skończy. Pojawiają się podejrzenia, że Jagoda zajdzie w ciążę!

Dziecko Jagody i Tadeusza z "M jak miłość"

Dotąd w "M jak miłość" nie było mowy o potomstwie Jagody i Tadeusza, ale kiedy tylko na oficjalnym koncie "M jak miłość" na Instagramie pojawiło się zdjęcie serialowej pary, widzowie zaczęli spekulować, co może czekać ich w kolejnym sezonie. 

- Puśćmy trochę wodze fantazji… jak wyobrażacie sobie przyszłe losy Jagody i Tadeusza? 🧐🥰 - zostało rzucone pytanie pod postem, więc widzowie od razu zaproponowali różne pomysły. 

- Ślub z Jagodą i potem zajście w ciąży... żeby stworzyli taki rodzinny dom jak kiedyś Hanka i Marek 🙌 - proponuje jedna z widzek. 

- Ślub, gromadka dzieci, rozkręcony interes. I nigdy niech się nie wyprowadzają z Grabiny - wtóruje inna osoba. 

- Z małymi JagoTadkami😂 - czytamy. 

Oznacza to tylko jedno. Fani zdecydowanie chcieliby, żaby Jagoda i Tadeusz stworzyli świetne małżeństwo i doczekali się potomstwa! Zdradzamy, że przynajmniej na początku nadchodzącego sezonu "M jak miłość" nie będzie o tym mowy, ale kto wie, co przyniosą kolejne odcinki. Może faktycznie Jagoda i Kiemlicz zadecydują, że chcą być rodzicami. 

M jak miłość po wakacjach. Bartek po rozstaniu z Ulą będzie z Olą! To już oficjalne
Najnowsze

Materiał sponsorowany