M jak miłość po wakacjach. Modry połączy Jagodę i Tadeusza! Spisek w Grabinie zaowocuje romansem Kiemlicza?

i

Autor: MTL Max Film / Instagram M jak miłość po wakacjach. Modry połączy Jagodę i Tadeusza! Spisek w Grabinie zaowocuje romansem Kiemlicza?

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Modry połączy Jagodę i Tadeusza! Spisek w Grabinie zaowocuje romansem Kiemlicza?

2022-08-05 11:11

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 Jagoda (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) będą na siebie skazani! To Modry (Stefan Friedmann) połączy siostrzenicę i sadownika. W Grabinie powstanie nowy pomysł i projekt, a przyjaciel Barbary (Teresa Lipowska) zmusi Jagodę i Tadeusza do zaangażowania się w pomoc w jego nowym przedsięwzięciu. W "M jak miłość" po wakacjach nastąpi przełom w relacji sadownika i siostrzenicy Modrego. Dojdzie do kolejnych awantur, ale w końcu lody zostaną przełamane. Będzie z tego romans?

Spisek w Grabinie w nowym sezonie "M jak miłość" wywoła romans Jagody i Tadeusza? 

W nowym sezonie "M jak miłość" na dobre rozpocznie się flirt Jagody i Tadeusza. Zanim nastąpi wybuch gorącego uczucia, znów odbędą się afery i nieporozumienia. Modry wymyśli nowy sposób, by połączyć siostrzenicę i Kiemlicza. Wymyśli mały spisek, który na dobre rozpocznie się w Grabinie. Przyjaciel Barbary wynajmie firmę sadownika, bo uzna, że musi zrobić metamorfozę ogrodu. Zaczną się kolejne spory kobiety z Kiemliczem. Jak podaje portal Światseriali.pl, Jagoda zacznie narzekać wujkowi, że nie bardzo chce współpracować z Tadeuszem. 

- Doceniam, to naprawdę fajne pomysły, ale tak szczerze? Sama też dałabym sobie radę z tym ogrodem. Może nie tak profesjonalnie, ale... - zacznie narzekać Jagoda w "M jak miłość" po wakacjach 2022. - Jasne, oczywiście, dziś wszyscy znają się na wszystkim… - sadownik usłyszy słowa siostrzenicy Modrego i od razu przystąpi do ataku. - Co zrobić, takie czasy… wystarczy zajrzeć do Internetu – odburknie kobieta. 

Przeczytaj: M jak miłość. Samobójstwo Lilki w nowym sezonie?! Jacek i Marysia będą walczyć o życie żony Mateusza

Tadeusz i Jagoda wreszcie szczerze porozmawiają w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej 

W całe przedsięwzięcie z ogrodem Modrego zaangażują się Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński). To z nimi Tadeusz porozmawia o tym, że trudno mu sobie wyobrazić współpracę z siostrzenicą Modrego. Oni również będą mieli okazję do rozmowy w sklepie, gdzie wreszcie lody zostaną przełamane. 

- Tak między nami... nie rozumiem, o co tyle zachodu? Ogród jest całkiem w porządku… Może bez wodotrysków, ale ujdzie… - powie Tadeusz w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach. - Boże, ale wyrazista twarz, niby nic pan nie mówi, nie komentuje, ale dokładnie wiem, co pan sobie o mnie myśli... – wspomni sklepowa. - Wątpię – burknie Tadeusz. - Proszę sobie darować, oboje wiemy, że od początku naszej znajomości działam panu na nerwy – zauważy kobieta. - Skoro pani tak uważa, nie będę się sprzeczał – przekomarzanie się nie będzie miało końca. - Bo i nie ma o co – znów dorzuci "3 grosze" Jagoda. - Nie można tego lepiej ująć - w końcu dyskusja zajdzie do takiego momentu, że oboje wybuchną śmiechem. To właśnie będzie początek uczucia, które może na dobre zagościć w Grabinie. 

Przeczytaj też: Barwy szczęścia. Odmieniona Emilka wróciła na plan! Ależ Jessika Frankiewicz wypiękniała, to już pannica! - ZDJĘCIA

Na występ gwiazdora M jak miłość przyszły 2 osoby! A i tak Marcin Mroczek jest zadowolony
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze