M jak miłość. Samobójstwo Lilki w nowym sezonie?! Jacek i Marysia będą walczyć o życie żony Mateusza

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Samobójstwo Lilki w nowym sezonie?! Jacek i Marysia będą walczyć o życie żony Mateusza

M jak miłość

M jak miłość. Samobójstwo Lilki w nowym sezonie?! Jacek i Marysia będą walczyć o życie żony Mateusza

2022-08-06 7:50

W nowym sezonie "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) będzie załamana jak nigdy. Uzna, że w życiu jej nie wyszło, a Mateusz (Krystian Domagała) nie chce jej znać i nawet nie ma go w rodzinnej Grabinie! Bliscy zaobserwują koszmarny "dołek" żony Mostowiaka i zacznie się robić niebezpiecznie. Mało tego, wyjdzie na jaw, że kochanek dziewczyny Erhan (Paweł Roman), znęcał się nad nią... Lilka w "M jak miłość" po wakacjach zaplanuje samobójstwo?! Kiedyś po gwałcie też każdy się o to bał. Kotowski (Tomasz Sobczak) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będą walczyć o życie Lilki.

Walka o Lilkę. W nowych odcinkach "M jak miłość" znów targnie się na życie jak kiedyś po gwałcie? 

Przeszłość Lilki nigdy nie była prosta, dziewczyna długo walczyła z traumą gwałtu, który doprowadził do niebezpiecznych dla jej życia sytuacji. Pewnego razu wysłała nawet pożegnalny list do Banachowej (Dorota Chotecka-Pazura). W nowych odcinkach "M jak miłość" okaże się, że Lilka znów stoi na skraju załamania, nie jest sobą i potrzebuje pomocy... Powrót do Grabiny okaże się smutny i ponury, bo dziewczyna nie uświadczy obecności męża, którego zdradziła. Mało tego, wyjdą na jaw nowe fakty o realnej sytuacji Lilki podczas wyjazdu z Ethanem. Okaże się, że chłopak się nad nią znęcał... Kotowski, Banachowa i Marysia zauważą, że z dziewczyną jest źle. 

- Nie wiem, co robić, jak Lilce pomóc, jak do niej dotrzeć… Lilka mnie unika, nie chce ze mną rozmawiać, nie odbiera moich telefonów – cytuje słowa Kotowskiego portal Światseriali.pl. Jacek zjawi się w domu Mostowiaków, by porozmawiać z Marysią. - Próbuj do skutku i nie daj się odepchnąć. Lilka, ona naprawdę bardzo cię potrzebuje, nawet jeśli z pozoru wydaje się inaczej. I musisz ten jej dystans jakoś przełamać - wytłumaczy Rogowska w kolejnych odcinkach "M jak miłość". - Teraz ważne jest dla niej każde wsparcie. Twoje, Krysi, nie wiem… może warto namówić ją na terapię? – doda żona Artura (Robert Moskwa). - Bardzo chciałbym, i też o tym myślałem, ale jestem pewien, że Lilka nawet nie będzie chciała o tym słyszeć… - zasmuci się Jacek.

Sprawdź też: Wojtuś musiał odejść z M jak miłość. 14-letni Feliks Matecki już tak nie wygląda. Ale wydoroślał! – ZDJĘCIA

Kotowski i Marysia będą walczyć o życie Lilki w "M jak miłość" po wakacjach 2022

Propozycja Marysi w związku z terapią będzie jasna - Rogowska z "M jak miłość" chce ratować dziewczynę, by nie doszło do żadnego niebezpieczeństwa. Jak podaje portal Światserial.pl, Kotowski weźmie pod uwagę przeszłość córki, jej traumy i lęki i to, jak czuje się obecnie. Pomyśli o tym, że Lilka znów może posunąć się do ostateczności i skończyć ze sobą! By do tego nie doszło, pojedzie z nią porozmawiać. 

- Przyjechałem, żeby z tobą porozmawiać. (...) Interesy na jakiś czas sprowadzają mnie do Warszawy, zostanę tam ładnych kilka miesięcy… Pamiętaj, że jakby coś się działo, jakbyś mnie potrzebowała, jestem do twojej dyspozycji dwadzieścia cztery godziny na dobę… - powie Kotowski z jednym z odcinków "M jak miłość" po wakacjach. - Dzięki, ale nie ma takiej potrzeby. Zapomniałeś, że już od dawna jestem dorosła? - zapyta żona Mostowiaka. - Pamiętam i pewnie dlatego tak bardzo się o ciebie boję. Obiecaj mi, Lilka, że nie zrobisz żadnego głupstwa. Proszę cię, musisz mi to obiecać... - westchnie Jacek, ale Lilka zamilknie... To przerazi Kotowskiego jeszcze bardziej... Czyżby Lilka naprawdę planowała tak drastyczny krok? O szczegółach dowiemy się w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Żmuda Trzebiatowska nie zagra już Sikorki?! Dostała główną rolę u konkurencji

Na występ gwiazdora M jak miłość przyszły 2 osoby! A i tak Marcin Mroczek jest zadowolony
Najnowsze