M jak miłość. Zabraknie kluczowej rodziny w nowym sezonie?! Nie uwierzycie, kto ma rozstać się z Grabiną

i

Autor: MTL Max Film / VOD.TVP.PL M jak miłość. Zabraknie kluczowej rodziny w nowym sezonie?! Nie uwierzycie, kto ma rozstać się z Grabiną

M jak miłość

M jak miłość. Zabraknie kluczowej rodziny w nowym sezonie?! Nie uwierzycie, kto ma rozstać się z Grabiną

2022-07-27 19:57

W "M jak miłość" po wakacjach 2022 zabraknie kluczowej rodziny w Grabinie? Ci bohaterowie dostaną propozycję wyjazdu za granicę, a wiadomo, jak to się kończy... Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) czy Natalka (Marcianna Lelek) też wyjechali z Polski i skończyło się to tym, że słuch właściwie o nich zaginął. Kto następny będzie rozważał wyjazd z rodzinnej miejscowości? Taka propozycja zaszokuje widzów w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Nie chodzi o bohaterów drugoplanowych, a o wątek, na który czekają wszyscy!

Tej rodziny zabraknie w "M jak miłość" po wakacjach?! 

Aż tak scenarzyści zaskoczą widzów w "M jak miłość" po wakacjach, że pozbędą się jednej z kluczowych rodzin w serialu?! Padnie taka propozycja, a dokładniej propozycja wyjazdu z Grabiny. Niestety każdy fan wie, z czym wiąże się taki pomysł. Wiele postaci wyjechało z Polski, po czym już nigdy się nie pojawili, lub pojawiają się bardzo sporadycznie. Najlepszym przykładem są Marek i Ewa (Dominika Kluźniak), którzy od lat żyją w Australii i nigdy nie pojawiają się w domu rodzinnym. Natalka też pojechała do ojca, a był moment, kiedy także Ula (Iga Krefft) przebywała poza Grabiną. Ona i Bartek (Arkadiusz Smoleński) na szczęście wrócili, ku uciesze Barbary (Teresa Lipowska).

W "M jak miłość' po wakacjach 2022 zagrożona jest rodzina Banachowej (Dorota Chotecka-Pazura)! Ona, Lilka (Monika Mielnicka) i Jacek (Tomasz Sobczak) mieliby wyjechać do Kanady. Jak podaje portal światseriali.pl właśnie taka propozycja padnie z ust Kotowskiego w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Wszystko przez Lilkę i jej rychły powrót do domu. Narobiła tylu głupot, że jej biologiczny ojciec zdecyduje, że wyjazd najlepiej sprawdzi się w przypadku całej rodziny. 

Sprawdź też: Przykry wypadek Lilki z M jak miłość! Oto, co stało się Monice Mielnickiej, to musiało boleć – ZDJĘCIA

Lilka, Krystyna i Jacek wyemigrują do Kandy w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej?

-Myślę, że najrozsądniej będzie, jeśli zabiorę Lilkę do siebie, do Kanady (...) Albo, jeśli wolisz... przyjedźcie wszyscy. Załatwię ci pracę, Kamil pójdzie do szkoły, złapie język... We wszystkim wam pomogę - cytuje światseriali.pl słowa Kotowskiego w "M jak miłość" po wakacjach 2022. Uzna, że to najlepsze rozwiązanie w trudnej sytuacji. Dopiero w kolejnych odcinkach "M jak miłość" okaże się, że Lilka wiele przeszła, Mateusz (Krystian Domagała) też wróci do Grabiny, ale ich relacje będą raczej kiepskie. Jacek uzna, że nie ma po co zostawiać córki w Grabinie. - Ale... jak to wszyscy? Boże, Jacek, zaskoczyłeś mnie... - rzuci oniemiała Banachowa. - Uważam, że to najlepsze rozwiązanie... dla całej rodziny - postanowi Kotowski, ale znajdzie się osoba, która kategorycznie przeciwstawi się temu pomysłowi. 

To Staszek (Sławomir Holland) po wakacjach 2022 uzna, że pomysł wyjazdu to bzdura. - A ja... Ja uważam, że wprost przeciwnie! - sprzeciwi się były komendant. Jak w końcu potoczą się losy Banachowej, Lilki i Jacka? Zdecydują się na emigrację? Tego dowiemy się niebawem.

Przeczytaj: Przykry wypadek Lilki z M jak miłość! Oto, co stało się Monice Mielnickiej, to musiało boleć – ZDJĘCIA

M jak miłość Nowa Lenka okrutnie cierpi na planie! Wszystko przez zmyłkę produkcji
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze