M jak miłość po wakacjach. Mateusz dostanie szansę na lepsze życie?! Lilka znów wyjedzie z Grabiny?

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram M jak miłość po wakacjach. Mateusz dostanie szansę na lepsze życie?! Lilka znów wyjedzie z Grabiny?

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Mateusz dostanie szansę na lepsze życie?! Lilka znów wyjedzie z Grabiny?

W "M jak miłość" po wakacjach na pewno pojawi się Mateusz Krystian Domagała) i wygląda na to, że scenarzyści wpadli na pomysł, jak uczynić go szczęśliwym! Najbardziej prawdopodobne jest, że młody Mostowiak pozbędzie się z życia zdradzieckiej żony (Monika Mielnicka) raz na zawsze. Jak do tego dojdzie? Pojawiła się szansa, że Lilka wyjedzie z Polski na dobre. Czy bez obecności żony Mateusz w "M jak miłość" ułoży sobie szczęśliwe życie u boku dziewczyny, która na to zasługuje?

"M jak miłość" po wakacjach. Mateusz nareszcie szczęśliwy? Pozbędą się Lilki z serialu

W "M jak miłość" zapowiada się na kolejną woltę w życiu Mateusza i Lilki. Nieuchronnie zbliża się moment, kiedy małżonkowie znów się spotkają w Grabinie. Ona zapłakana i pełna poczucia winy po zdradzie z milionerem, a on zupełnie nieświadomy, że żona tam już na niego czeka... Czy twórcy serialu znajdą sposób, żeby Mateusza od niewiernej żony uwolnić?

Kto uwolni Mateusza od Lilki?

Pojawiła się nadzieja, że Lilka zniknie z "M jak miłość" na zawsze. Nieoczekiwana propozycja osoby z rodziny Lilki, może po raz kolejny wywrócić wszystko do góry nogami. I choć Lilka spróbuje znów zmierzyć się z codziennym życiem w Polsce, nagła oferta życia za granicą znów może zawrócić jej w głowie. Czy tak się stanie? 

Zobacz też: Nowy dom Andrzeja z M jak miłość! Krystian Wieczorek zamienił willę nad Zegrzem na skromne lokum. Tu będzie mieszkał z żoną Marią i córką - ZDJĘCIA, WIDEO

Okazuje się, że prawdziwy ojciec (Tomasz Sobczak) Lilki w "M jak miłość" wpadnie na pomysł, aby ściągnąć córkę do Kanady. Pomysł Jacek obwieści matce Lilki, Krystynie, dodając, że chce dziecku pomóc po traumatycznych przeżyciach z kochankiem.

Wielka szansa Mateusza

- Nie wiem, czy nie porywam się trochę z motyką na słońce... Jestem kiepskim ojcem, właściwie to... żadnym. Ale jeśli Krysia się zgodzi, chcę zabrać Lilkę ze sobą do Kanady - oznajmi ojciec Lilki w "M jak miłość" po wakacjach. - Planowałem spędzić kilka miesięcy w Warszawie, tutaj zająć się biznesem, ale... Całą noc nad tym myślałem. Kanada to dla Lilki może być najlepsze rozwiązanie... Tu, w Grabinie, wszystko przypomina jej o przeszłości. A kiedy Mateusz wróci, będzie jeszcze gorzej... A tam... Zna świetnie język, mogłaby znów podjąć studia, poznać nowych ludzi... Zaczęłaby zupełnie nowe życie - zaproponuje Kotowski.

Jeżeli Lilka w "M jak miłość" przyjmie propozycję ojca, Mateusz również dostanie szansę na nowe życie. Wolny od Lilki na zawsze może znów się zakocha? Tym razem szczęśliwie...

Sprawdź także: M jak miłość. Mikołaj Roznerski przyłapany na czułościach z miłością swojego życia! To już nie jest Adriana Kalska - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej imprezie w siedlisku będą już razem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze