M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marcin nie będzie szczęśliwy z Kamą, bo wkroczy jej młodsza siostra? Dziwne zawirowania zgubią Chodakowskiego - ZDJĘCIA

2023-08-23 13:55

Marcin (Mikołaj Roznerski) nie zazna szczęścia z Kamą (Michalina Sosna)? Kiedy Chodakowski zbliży się z tancerką na tyle, że można będzie zauważyć między nimi prawdziwą chemię, do akcji wkroczy młodsza siostra Kamy, Ania (Alina Szczegielniak). Od pierwszego wejrzenia zakocha się w detektywie i zrobi wszystko, byle zwrócić jego uwagę. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" między Kamą, Anią i Marcinem wywiąże się niemałe zamieszanie. Sami aktorzy potwierdzają, że łatwo nie będzie...

Marcin wpadnie w miłosny trójkąt z Kamą i jej siostrą w nowym sezonie "M jak miłość"

Marcin nie będzie narzekał na brak wrażeń ani samotność. Odkąd spędzi noc z Kamą w klubie w 1738 odcinku "M jak miłość", ich losy będą się stale przecinać. Tancerka już w poprzednich odcinkach "M jak miłość" kręciła się wokół Chodakowskiego, ale do niczego między nimi nie doszło. Niebawem wszystko się zmieni, bo wolny Chodakowski stanie się obiektem westchnień Ani, młodszej siostry Kamy. Dziewczyna zakocha się w detektywie na zabój. Zrobi wszystko, byle zwrócić jego uwagę. Czy to spodoba się tancerce, która też będzie zainteresowana mężczyzną? Okaże się, że mają całkiem sporo wspólnego, a Kama będzie przeciwieństwem Izy (Adriana Kalska), która w ostatnim czasie jedynie narzekała i miała zbolałą minę. 

Kama i Ania namieszają w życiu Chodakowskiego 

Michalina Sosna ma chwilowo przerwę w pracy na planie "M jak miłość", ale postanowiła odpowiedzieć na kilka pytać widzów odnośnie nadchodzącego sezonu serialu. Padło więc pytanie o relacje z Marcinem i o to, czy jej bohaterka zwiąże się z Chodakowskim. 

- Pomieszanie z poplątaniem. Wszystko się okaże - napisała aktorka pod zdjęciem z serialową Anią i Marcinem. Nie da się ukryć, że Michalina Sosna udzieliła dość wymijającej odpowiedzi, ale z jej słów wynika, że Chodakowski będzie miał naprawdę wiele wrażeń. Kama i Ania z pewnością mocno namieszają w dalszych losach Marcina. 

Tymczasem Iza będzie szukała ukojenia w ramionach kochanka Radka (Philippe Tłokiński). Nadal będzie romansowała z mężczyzną, aż w końcu sprawy wymkną się spod kontroli, bo Maja (Laura Jankowska) przyłapie matkę na pocałunkach z Radkiem. To zaszokuje niewinną dziewczynkę. Sprawy zaczną się komplikować, a Iza i Marcin z pewnością do siebie nie wrócą w nowym sezonie "M jak miłość". 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze