M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Maja i Szymek dadzą popalić Chodakowskim po rozwodzie. Iza i Marcin nie zapanują nad dziećmi?

2023-07-03 20:29

Maja (Laura Jankowska) i Szymek (Staś Szczypiński) przeżyją prawdziwy szok w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, kiedy Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) rozstaną się na dobre. Koniec małżeństwa Chodakowskich i rozwód są już oficjalne i nic w tym temacie się nie zmieni, ale jak mają zachować się dorośli wobec ukochanych dzieci? Pomysłowy Szymek znów zacznie robić im numery w "M jak miłość" po wakacjach 2023? Jak zareagują Iza i Marcin na wieść, że dzieciaki wcale nie chcą ich rozstania i układania sobie życia na nowo? Maluchy dadzą im popalić?

Maja i Szymek nie odpuszczą w "M jak miłość" po wakacjach?! Chodakowscy dadzą radę zapanować nad dziećmi?

Sytuacja rozwodu Izy i Marcina jest trudna zarówno dla nich, jak i wszystkich najbliższych. O ile dorośli są w stanie zakomunikować sobie pewne rzeczy, ułożyć w głowie plan, tak dzieciaki inaczej patrzą na kwestię rozstania rodziców na dobre. Maja i Szymek nie raz udowodnili, że umieją być cwani i przebiegli, szczególnie jeśli chodzi o rodzinne sprawy. Przypomnijmy, że chłopiec już raz uciekł z domu po zorientowaniu się, że mama i tata nie będą dłużej tworzyli zgranego małżeństwa. Maja jest młodsza od Szymka, więc często daje się namówić bratu na szalone pomysły. Co będzie w sytuacji, kiedy dojdzie do prawdziwego rozstania Chodakowskich, do ich rozwodu i podziału opieki nad dziećmi?

Maja i Szymek od jakiegoś czasu wiedzą, że Iza i Marcin się nie dogadują. Matka od dawana przebywa więcej w pracy w Gródku niż w domu, a Marcin stara się zastąpić pociechom Izę, która wielokrotnie łamała słowo i obietnice. To jednak nic w porównaniu z sytuacją, która czeka Maję i Szymka w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2023. Wtedy rozpocznie się prawdziwa walka, rozstanie Chodakowskich na dobre i podział wszystkiego na pół, w tym opieki nad ukochanymi dziećmi. Pytanie tylko, czy Iza i Marcin dadzą radę polubownie rozwiązać sprawę, dogadać się i załatwić wszystko bez awantur.

Maja i Szymek zbuntują się w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach?

Iza i Marcin będą musieli uważać na dzieci, bo nie wiadomo jeszcze, co pociechy wymyślą w obliczu nowych wydarzeń u rodziców. Maja i Szymek poznali już zarówno Kamę (Michalina Sosna), jak i Radka (Philippe Tłokiński), ale nie wiedzą jeszcze, że niebawem to oni zajmą miejsca u boku ich ukochanych rodziców. Na profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawiło się zdjęcie Mai i Szymka, którzy pozują z zadziorną miną. 

- Patrze na to zdjęcie i wygada ono tak jakby Szymek coś już kombinował na nowy sezon 😂 - brzmi jeden z komentarzy pod zdjęciem dzieciaków z "M jak miłość". Szymek i Maja mogą nieźle namieszać. 

M jak miłość. Koszmarny wypadek bliźniaczek na planie! Córka Kingi i Piotrka zalała się łzami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze