M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1729: Szymek ucieknie od rodziców! Iza zawiadomi Aleksandrę i Anetę o zniknięciu Szymka. Teściowa nigdy jej tego nie daruje - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-04-25 19:29

W 1729 odcinku "M jak miłość" ucieczka Szymka (Staś Szczypiński) ze szkoły wywoła panikę w rodzinie Chodakowskich! 7-letni syn Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) usłyszy o ich rozwodzie, postanowi więc wyjechać do Grabiny do babci Barbary (Teresa Lipowska) i tam poczekać aż rodzice się pogodzą. Zanim w 1729 odcinku "M jak miłość" Szymek się odnajdzie, Iza będzie musiała zawiadomić Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska) i Anetę (Ilona Janyst), że synek zniknął, że ani ona, ani Marcin nie wiedzą co się z nim dzieje, Ucieczka Szymka jeszcze wzmocni nienawiść Aleksandry do Izy. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1729 odcinka "M jak miłość" oraz ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1729 - poniedziałek, 8.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Szymek w 1729 odcinku "M jak miłość" podsłucha rozmowę Izy i Marcina o tym, że się rozwiodą, że matka nie wróci już do domu, więc zdecyduje się na ryzykowny krok. Co prawda ze słów Izy będzie wynikało, że nie wierzy już w małżeństwo z Marcinem, że nie chce walczyć o ich związek i rodzinę, ale 7-latek zrozumie to jednoznacznie - nic już nie będzie tak jak dawniej, nigdy nie będą wszyscy razem!

Decyzja Chodakowskich o rozwodzie w 1729 odcinku "M jak miłość" mocno zrani Szymka, który ze łzami w oczach będzie błagał ojca, żeby powstrzymał matkę. - Tato, zrób coś! Nie zgadzaj się na to! Słyszysz! Ponieważ jednak Marcin nie będzie miał już żadnego wpływu na Izę, to Szymek weźmie sprawy w swoje ręce. W szkole zwierzy się koleżance, że jeśli ucieknie od rodziców, to oni na pewno się pogodzą. Pożyczy od niej pieniądze na bilet do Grabiny, by ukryć się w domu babci Barbary, tam znaleźć schronienie przed tym, co się dzieje w ich rodzinie.

Ucieczka Szymka w 1729 odcinku "M jak miłość" wstrząśnie Izą do tego stopnia, że wreszcie oprzytomnieje, zrozumie jak krzywdzi dzieci odejściem od Marcina, rozbijaniem rodziny. Mimo, że Radek (Philippe Tłokiński) będzie zmuszał Izę,żeby powiedziała Szymkowi i Mai (Laura Jankowska) o rozwodzie, odtrąciła męża i była tylko z nim, nie posłucha kochanka i nie przeprowadzi się do niego.

Dramatyczne poszukiwania Szymka w 1729 odcinku "M jak miłość" zaprowadzą Izę do cukierni Aleksandry. Stanie twarzą w twarz z teściową, która już ją uznała za potwora i będzie musiała przyznać się do czego doprowadziła jej zdrada, romans z Radkiem. - Szymek uciekł ze szkoły! Nie wiemy gdzie jest! Nigdzie go nie ma! - krzyknie na widok matki Marcina i Anety. Reakcja Aleksandry w 1729 odcinku "M jak miłość" będzie łatwa do przewidzenia. Nie daruje Izie, że przez nią cierpią dzieci, że przez jej szaleństwo na punkcie kochanka Szymkowi coś może się stać.

M jak miłość odcinek 1729 ZWIASTUN. Szymek ucieknie od rodziców! Rozwód Izy i Marcina doprowadzi do tragedii
Najnowsze