M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Roznegliżowane kobiety Marcina będą kusić jeszcze bardziej! Reakcja Chodakowskiego zaskoczy wszystkich - ZDJĘCIE

2023-07-03 10:10

Marcin (Mikołaj Roznerski) nie będzie narzekał na nudę w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach. Wokół Chodakowskiego zakręcą się piękne kobiety, a detektyw dawno nie cieszył się takim zainteresowaniem. Odkąd oficjalnie rozstanie się z Izą (Adriana Kalska) za pocieszenie mężczyzny weźmie się Kama (Michalina Sosna), ale nie tylko. Na najnowszych zdjęciach z planu "M jak miłość" można oglądać serialową striptizerkę w towarzystwie nowej bohaterki! Obie pani pozują na pisaku, w samych stanikach. Jest reakcja Marcina!

Roznegliżowane adoratorki Marcina z "M jak miłość" zmiękczą serce Chodakowskiego? 

Kama i nowa bohaterka, w którą wcieli się aktorka Alina Szczegielniak, pozują w stanikach na plaży, gdzie odbywało się kręcenie kolejnych scen do "M jak miłość". Wiadomo już, że tancerka erotyczna nie odpuści i zbliży się do przystojnego detektywa. Tym bardziej, że zaloty i flirty przerodzą się w bardziej zażyłą relację. Kama zacznie bywać w domu Marcina i Izy, pozna jego prawdziwe uczucia i sekrety. Uśmiechnięta, szalona i odważna Kama będzie stanowiła duży kontrast dla problemów małżeńskich i zdrady Izy. Marcin zapewne kogoś takiego właśnie potrzebuje, kto wyciągnie go z "dołka". Okazuje się jednak, że piękna Kama to nie jedyna kobieta, która zbliży się do Chodakowskiego. 

Na zdjęciach z planu "M jak miłość" do nowych odcinków serialu pojawia się tajemnicza brunetka. Niestety nie ma póki co informacji, w kogo wcieli się aktorka Alina Szczegielniak, ale z pewnością znajdzie się blisko Kamy i Marcina. Niedawno trójka aktorów pozowała razem w samochodzie, a potem przeniesiono się na plan zdjęciowy nad wodę. Właśnie na piasku serialowa Kama i jej nowa koleżanka musiały rozebrać się do bikini i grać sceny odpoczynku na słońcu. Michalina Sosna postanowiła podzielić się z widzami zdjęciem z planu. Na reakcję serialowego Marcina nie trzeba było długo czekać. 

- Co Was tak upieklo 🤪 - napisał w komentarzu Mikołaj Roznerski. 

- widoki! 😂 - odpisała aktorka, zapewne nawiązując do tego, że obie bohaterki spędzały czas z Chodakowskim. 

- 😂😂😂😂no tak - przyznał Roznerski. 

Piękne kobiety zawrócą w głowie Marcinowi w "M jak miłość" po wakacjach 2023?

Marcin nie będzie mógł narzekać na nudę i brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Wręcz przeciwnie, zapowiada się, że Chodakowski stanie się adorowany i rozchwytywany przez kobiety. Kama na pewno nie odpuści nowej znajomości, a tajemnicza bohaterka zapewne też nie pojawi się w "M jak miłość" przypadkiem. Iza zobaczy na własne oczy, co straciła? Wszystko okaże się już niebawem. 

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze