M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej adoptują Nadię? Nastąpi gwałtowny przełom w sprawie córki Budzyńskich - ZDJĘCIA

2023-07-08 17:17

W nowym sezonie "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) wystąpią do sądu o adopcję Nadii (Mira Fareniuk)! Po tym jak do Budzyńskich, już w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach, dotrze wiadomość,że ojciec Nadii nie żyje, że zginął tak jak jej matka Olena, stanie się dla nich jasne, że 7-letnia sierota z Ukrainy musi zgodnie z prawem zostać ich córką! Ale jednego Magda i Andrzej nie przewidzą. Że wieści o śmierci rodziców Nadii to nic pewnego. Teraz wyszło na jaw, że nawet jeśli Budzyńscy adoptują ukraińską dziewczynkę, to ich szczęście może nie potrwać długo. Sprawdź co już wiadomo.

Czy adopcja Nadii w nowym sezonie "M jak miłość" dojdzie do skutku?

Adopcja Nadii w nowych odcinkach "M jak miłość" to jeden z bardziej emocjonujących wątków. Już od dawna chodziły słuchy, że 7-letnia dziewczynka z Ukrainy, którą pół roku temu Magda znalazła w swoim samochodzie przy poboczu drogi, która zgubiła się, gdy razem z ciocią Mileną (Katarzyna Fareniuk) uciekła z Kijowa do Polski, zostanie córką Budzyńskich.

Na razie oficjalnie Magda została tymczasowym opiekunem prawnym Nadii, ale już w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach wyjdą na jaw nowe fakty w sprawie ojca 7-latki, które uruchomią procedurę adopcyjną. Do małżonków dotrze wstrząsająca wiadomość, że ojciec Nadii nie żyje, że Dima został zastrzelony podczas ucieczki z obozu jenieckiego. Ale to nie będzie prawda! Magda i Andrzej nie będą mieli pojęcia, że Dima cudem przeżył i pragnie wrócić po córkę.

Śmierć ojca Nadii w 1735 odcinku "M jak miłość" nie będzie potwierdza, ale mimo to Magda nie uwierzy, że mógł wydarzyć się cud. Serce podpowie jej, że Nadia zostanie z nimi na zawsze. Niedługo później Budzyńscy postarają się o adopcję Nadii, której będą musieli powiedzieć, że nie zobaczy więcej rodziców, że jej matka Olena i ojciec Dima odeszli. Zapowiada się więc na trudne chwile i emocjonujące momenty w życiu Magdy i Andrzeja. 

Rąbka tajemnicy co wydarzy się u Budzyńskich w nowym sezonie "M jak miłość" uchylił w ostatnim wywiadzie Krystian Wieczorek. Wspomniał o tym, że Andrzej nadal będzie desperacko próbował zagłuszyć poczucie winy z powodu zdrady, żeby między nim i Magdą było jak dawniej. Ale sporo energii pochłonie też sprawa adopcji Nadii.

- Teraz Andrzej musi robić wszystko, by odzyskać zaufanie zdradzonej żony. Jest teraz zaangażowany w ratowanie związku. Chcemy z Madzią adoptować dziewczynkę z Ukrainy. Ale jeszcze się okaże czy ostatecznie odnajdzie się ojciec, czy mama małej. Scenarzyści, gdybym wygadał teraz, co się stanie, podłożyliby mi chyba bombę pod domem - powiedział Wieczorek w rozmowie z "Faktem".

Słowa Wieczorka tylko potwierdzają, że w "M jak miłość" po wakacjach 2023 nie tylko ojciec Nadii może wrócić do żywych, ale także jej matka Olena, która miała zginąć w wybuchu bomby w Kijowie, której ciało sąsiedzi widzieli w zbiorowej mogile.

M jak miłość. Nadia zostanie z Magdą i Andrzejem na zawsze! Budzyńscy ją adoptują?
Najnowsze

Materiał sponsorowany