M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kinga pomoże Marcinowi w kryzysie po stracie Izy. Takich scen jeszcze nie było - ZDJĘCIA

2023-07-08 21:38

Marcin (Mikołaj Roznerski) w "M jak miłość" bardzo rzadko sięga po wsparcie Kingi (Katarzyna Cichopek), z którą przecież nie utrzymuje zażyłych relacji. Wszystko ulegnie zmianie, kiedy w nowym sezonie Chodakowski znajdzie się w kryzysie po stracie Izy (Adriana Kalska). Detektyw bardzo mocno przeżywa koniec małżeństwa, więc przyda mu się pomoc z każdej strony. A Zduńska ma doświadczenie w pocieszaniu bliskich ze złamanym sercem. W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023 widzowie zobaczą sceny między tą dwójką bohaterów, jakich jeszcze nie było!

Kinga uratuje Marcina w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej? 

Czy to Kinga Zduńska poważnie porozmawia z Marcinem w "M jak miłość" po wakacjach 2023 i nie pozwoli, żeby stoczył się na dnoi! Chodakowski znajdzie się w głębokim kryzysie po stracie Izy. Co prawda, za pocieszenia detektywa weźmie się seksowna Kama (Michalina Sosna), która jako pierwsza zauważy, że mężczyzna źle się prowadzi.

Niestety Marcin w nowych odcinkach "M jak miłość" postawi na topienie smutków w alkoholu, co nie spodoba się kobiecie. Dojdzie nawet do sytuacji, w której Chodakowski wyląduje u tancerki na noc i nie będzie pamiętał, do czego doszło! To jednak nie koniec, bo zanim Marcin otrząśnie się z problemów, minie wiele czasu. Okazuje się, że wsparcie uzyska m.in. ze strony Kingi. To z nią szykuje się spotkanie w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. 

Na profilu Katarzyny Cichopek na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie z Mikołajem Roznerskim. Pozują we wnętrzu kuchni Zduńskich w domu na Deszczowej. Aktorka podziękowała koledze z planu za sceny, które razem nagrali. Od razu wspomniała, że taka sytuacja zdarza się naprawdę rzadko! I to prawda, ponieważ serialowi Kinga i Marcin rzadko mają okazję się spotkać. 

- Chociaż rzadko gramy razem, zawsze jest to dla mnie wielka frajda. Dzięki @mroznerski 😁 - napisała Katarzyna Cichopek pod zdjęciem z Mikołajem Roznerskim. 

To będzie ważna rozmowa Kingi i Marcina w "M jak miłość"?

Okazuje się, że widzowie w nowym sezonie "M jak miłość" zobaczą sceny, które zdarzają się niezwykle rzadko. Chodzi o spotkanie Kingi i Chodakowskiego w domu przy Deszczowej. Aktorzy nie zdradzili, czego będzie dotyczyła wspólna scena, ale można się domyślić, że prawdopodobnie ma ona coś wspólnego z kryzysem Marcina. Chociaż wątek z Izą zostanie zakończony, małżeństwo upadnie, Chodakowski nie tak łatwo poradzi sobie ze stratą. Wydaje się, że jego żona znajdzie się w odmiennej sytuacji, bo Iza spędzi radosny czas u boku kochanka Radka (Philippe Tłokiński). 

Wielka tajemnica gwiazd M jak miłość. Katarzyna Cichopek wygadała się jak każą im udawać na planie
Najnowsze