M jak miłość

M jak miłość. Iza zaszaleje z Radkiem w nowym sezonie! Szczęście aż z niej tryska – ZDJĘCIA

Na plan "M jak miłość" właśnie weszli Iza i Radek (Philippe Tłokiński). Adriana Kalska pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIAMI, na których wprost tryska szczęściem! Na razie wygląda na to, że żona Marcina (Mikołaj Roznerski) po rozwodzie w "M jak miłość" ułoży sobie piękne życie z kochankiem. Choć pewności nie ma, bo jak mówi stare powiedzenie: "pozory mylą"... A co Wy o tym sądzicie? Zobaczcie TO w GALERII ZDJĘĆ i dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu!

M jak miłość. Iza szczęśliwa z Radkiem, czy to tylko pozory? Zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Iza w "M jak miłość" naraziła się dosłownie wszystkim. Marcin wpadł w prawdziwą rozpacz, kiedy zrozumiał, że jego żona kocha Radka, cierpią dzieci, płacze cała rodzina Chodakowskich. Również fani sagi rodu Mostowiaków nie mogą darować Izie tej zdrady i nie chcą już na nią patrzeć. Ale wygląda na to, że ona nic sobie z tego nie robi!

Co więcej, Iza w "M jak miłość" jeszcze wypięknieje przy Radku w nowym sezonie. Szczęście na twarzy zamiast wiecznie skrzywionej miny i morza łez wyraźnie dodadzą urody Chodakowskiej. Może z ten Radek to ostatecznie wcale nie jest taki zły pomysł?

Trudno jednak mieć pewność, że to co widzimy na ZDJĘCIACH z planu "M jak miłość" to jest czysta prawda. Ludzie z reguły uśmiechają się do zdjęć, a dobry makijaż zamaskuje wszelki smutek. Może te szerokie uśmiechy Izy i wygłupy Radka to tak naprawdę maskarada, która ma ukryć wielki dramat?

Marcin w nowym sezonie "M jak miłość" nie ma zamiaru dłużej ciągnąć tego małżeństwa i zapowiedział rozwód z Izą. Być może Chodakowska wróci do nazwiska Lewińska i zacznie się szykować do ślubu z Radkiem? A może on w międzyczasie ją porzuci i Iza znów zacznie szlochać w każdym odcinku? Wszystkiego dowiemy się na pewno już jesienią w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Marcin zacznie pić przez Izę w nocnym klubie! Złodziejka Asia zastawi pułapkę na Chodakowskiego

Wielka tajemnica gwiazd M jak miłość. Katarzyna Cichopek wygadała się jak każą im udawać na planie
Sonda
Czy Iza w "M jak miłość" będzie szczęśliwa z Radkiem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze