M jak miłość

M jak miłość. Radek zdradzi Izę? Już widać znaczące uśmieszki kochanka Izy - ZDJĘCIA

2023-05-24 9:42

W "M jak miłość" szykuje się numer stulecia? Wiele wskazuje na to, że Radek (Philippe Tłokiński) znudzi się Izą (Adriana Kalska) i po prostu ją zdradzi. Chodakowska w nowym sezonie zostałaby sama i pogrążyła się najpewniej w depresji. Stan psychiczny niestabilnej żony Marcina (Mikołaj Roznerski) już pozostawia dużo do życzenia i gdyby jeszcze kochanek "skoczył w bok", Iza totalnie się rozsypie. Fani "M jak miłość" już posyłają sobie znaczące uśmieszki na widok serialowego Radka z inną... Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Radek zdradzi Izę w nowym sezonie? Będzie miała za swoje

Iza w "M jak miłość" zdradziła kochającego Marcina z Radkiem i cierpi przez nią cała rodzina. Widzowie sagi rodu Mostowiaków nie mogą darować Chodakowskiej takiego skandalu, pojawiły się też informacje, że Iza jest po prostu psychicznie chora. Jednak scenarzyści "M jak miłość" mogą "wywinąć" wszystkim jeszcze lepszy numer!

Radek w "M jak miłość" wygląda na egoistę i bardzo sprawnie manipuluje Izą. Żona Marcina ma słabość do takich typów - psychol Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski) miał podobne skłonności, a ona im ulegała. Nie wiadomo, co wyjdzie z Radka w nowych odcinkach serii, ale jeżeli po prostu zdradzi Izę, będzie miała za swoje...

Kiedy grający w "M jak miłość" Radka Tłokiński opublikował na swoim profilu na Instagramie urocze ZDJĘCIE ze śliczną, tajemniczą Anią, w sieci zawrzało. Aktor dodał też znaczący komentarz: - Ania! ❤️

Fani "M jak miłość" zaczęli posyłać sobie w komentarzach znaczące uśmieszki wspominając w tym kontekście Izę.

- Iza będzie zazdrosna 😂 - jedna z komentatorek nie powstrzymała śmiechu. 

- Na szczęście @adriana.kalska.official nic jej nie powie… 😉 - pozwolił sobie na żart w odpowiedzi Tłokiński.

 - @philippetlokinski 😂😎 - uruchomiła się także Kalska. 

Będzie dzidziuś? - zapytał inny fan. 

Może kiedyś… Póki co, proszę się nie sugerować pozycją mojej lewej dłoni… 😅 - odpowiedział aktor. 

Czy prywatne ZDJĘCIA Radka z "M jak miłość" z ukochaną, [publikowane na Instagramie to zapowiedź tego, co czeka Izę w nowym sezonie? Zdrada asystenta to zapewne byłaby niezła lekcja dla żony Marcina. Czy tak będzie - przekonamy się po wakacjach 2023. 

Zobacz też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska znowu razem! To trzeba zobaczyć - ZDJĘCIA

Listen on Spreaker.
Najnowsze