M jak miłość

M jak miłość. Marcin wpadnie w alkoholizm i poważne kłopoty w nowym sezonie! Powtórzy się historia sprzed lat po śmierci Kasi - ZDJĘCIA

2023-07-07 21:46

Żal będzie w nowym sezonie "M jak miłość" patrzeć na Marcina (Mikołaj Roznerski), który cierpienie po odejściu Izy (Adriana Kalska) spróbuje zagłuszyć alkoholem. Koniec małżeństwa z Izą doprowadzi Chodakowskiego do takiego stanu, że zacznie coraz więcej pić i nawet dzieci, Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska), nie powstrzymają go przed tym zgubnym nałogiem. Dojdzie do tego, że Marcin w kolejnych odcinkach "M jak miłość" będzie niemal na dnie, a do tego wpakuje się w niezłe problemy. Tak jak 8 lat temu po śmierci Kasi (Agnieszka Sienkiewicz). Pomocną dłoń wyciągnie do niego wyjątkowa osoba. Sprawdź szczegóły.

Co będzie z Marcinem w nowych odcinkach "M jak miłość", czy pozbiera się po odejściu Izy do Radka?

Dramat Marcina rozpocznie nowy sezon "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Tak jak w finale sezonu, gdy Chodakowski upił się w siedlisku w Grabinie, a potem zaginął nad rzeką i wszyscy jego bliscy podejrzewali najgorsze, tak w kolejnych odcinkach "M jak miłość" Marcin sięgnie po alkohol, żeby zapomnieć o Izie, o tym jak bardzo go zraniła swoją zdradę, odejściem do kochanka Radka (Philippe Tłokiński). Nawet najbliżsi, brat Olek (Maurycy Popiel), bratowa Aneta (Ilona Janyst), przyjaciel Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) i matka Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) nie zdołają powstrzymać Marcina przed pogrążaniem się w alkoholowym nałogu!

Podczas jednego z pijackich wieczorów w nocnym klubie w "M jak miłość" po wakacjach Marcin znajdzie się na celowniku wyjątkowo groźnej, niebezpiecznej, nieznajomej kobiety, która przedstawi się jako Asia i będzie chciała zaciągnąć zamroczonego nieszczęśnika do siebie. Powód? Żeby okraść Chodakowskiego ze wszystkiego. Wówczas w obronie Marcina stanie tancerka erotyczna Kama (Michalina Sosna), klientka jego agencji detektywistycznej. A finał będzie taki, że Marcin spędzi z Kamą całą noc, po której nic nie będzie pamiętał.

Zdruzgotany utratą żony Marcin w nowym sezonie "M jak miłość" aż się będzie prosił o poważne problemy! Nie zważając na konsekwencje swoich czynów zacznie wieść życie na krawędzi. Nie myśląc o dzieciach, o tym, że Szymek i Maja teraz potrzebują ojca najbardziej na świecie. Aż wreszcie Marcinem potrząśnie Kama. To z ust striptizerki Chodakowski usłyszy, że musi się wziąć w garść, że musi zacząć wszystko od nowa, zapomnieć o niewiernej Izie i przestać pić, bo to się źle dla niego skończy.

- Marcin, może ty lepiej już przystopuj z tym piciem, bo w końcu wpakujesz się w prawdziwe kłopoty. Nie chcę się narzucać, ale ja naprawdę mam nosa do tych spraw. Może jednak chciałbyś pogadać? Od razu poczujesz ulgę, jak to z siebie wyrzucisz - Kama w nowym sezonie "M jak miłość" zaoferuje Marcinowi nie tylko przyjaźń, ale i wsparcie. Jednak on uzna, że striptizerka nie powinna wtrącać się do jego życia, bo sam sobie ze wszystkim poradzi.

Wygląda jednak na to, że w nowych odcinkach "M jak miłość" Marcin jeszcze długo nie pozbiera się po rozstaniu z Izą.  Będzie pił jak wtedy, gdy 8 lat temu stracił ukochaną Kasię, która zmarła podczas porodu i został sam z Szymkiem.

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze