M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Julia zakradnie się do kancelarii Budzyńskiego i Wernera! Wykorzysta nieuwagę Anity

2023-06-27 12:36

W pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Julia (Marta Chodorowska) zwieńczy swój plan zniszczenia Andrzeja (Krystian Wieczorek) i wrobienia go we własne zabójstwo. Malicka wtarganie do kancelarii Wernera (Jacek Kopczyński) i Budzyńskiego pod nieobecność swojego kochanka tylko w 1 celu. W pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej prawniczka wykorzysta chwilę nieuwagi Anity (Melania Grzesiewicz) i ukradnie szalik Andrzeja, który później podrzuci w miejsce zbrodni! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Julia ukradnie szalik Andrzeja w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Tak wrobi go we własne zabójstwo

W pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach żądna zemsty Julia ziści swój chory plan zniszczenia byłego kochanka. Malicka wciąż nie pogodzi się z tym, że po zdradzie i utracie przez nią dziecka, Andrzej wybrał Magdę (Anna Mucha), a ona nie dość, że została z niczym, to jeszcze musi patrzeć na ich szczęście. Przypomnijmy, że już w poprzednim sezonie prawniczka rozpoczęła przygotowania do zemsty na Andrzeju, gdy zaczęła rozpowiadać na prawo i lewo, że Budzyński ją nadchodzi i namawia, aby do niego wróciła. Wówczas Julia zaczęła robić z siebie ofiarę nie tylko w oczach Sylwii (Hanna Turanu), ale również Rotkiewicza (Aleksandar Milicević), którym pokazywała spreparowane dowody przeciwko byłemu kochankowi, ale w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej posunie się już do ostateczności! Tym bardziej, że sprowokuje ją do tego sam Andrzej!

W pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Julia i Andrzej spotkają się w sądzie, gdy Rotkiewicz poprosi swoją prawniczkę o zastępstwo za chorego kolegę. Oczywiście, Malicka zgodzi się go zastąpić, ale wcześniej odegra wielce niezadowoloną przed Kostecką. Przed i po rozprawie Julia będzie unikać kontaktu z Andrzejem jak ognia, ale Budzyński nie będzie mógł przejść wobec byłej kochanki obojętnie. A gdy zapyta jak się czuje i wspomni o terapii, to rozgrzeje Malicką do czerwoności! Wtedy w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej prawniczka odbierze to jako pogardę i postanowi ostatecznie go zniszczyć! Preparując po drodze kolejne dowody przeciwko Budzyńskiemu...

Tuż po rozprawie jak podaje swiatseriali.interia.pl w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Malicka zakradnie się do kancelarii Budzyńskiego i Wernera. Oczywiście, zrobi to pod nieobecność swojego byłego kochanka, po to, aby Andrzej nie domyślił się, co knuje. Tyle tylko, że na miejscu natknie się na Anitę, ale natychmiast zajmie sekretarkę i wykorzystując chwilę jej nieuwagi, sięgnie po szalik Budzyńskiego, a Laskowska niczego nie zauważy. Następnie w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej skontaktuje się z Beatą Ricci, od której wynajmie dom we Florencji, gdzie ukryje się po upozorowaniu swojego zabójstwa. I oczywiście wrobi w nie Andrzeja, podrzucając na miejsce zbrodni właśnie jego szalik!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze