M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Koszmarny pech Julii! Nigdy nie uwolni się od Andrzeja – ZDJĘCIA

2023-06-14 12:53

W pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Julia (Marta Chodorowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) spotkają się w sądzie. Choć pierwotnie przeciwko Budzyńskiemu miał wystąpić inny prawnik, to w dniu rozprawy się rozchoruje i to Malicka będzie musiała go zastąpić, gdyż poprosi ją o to sam Rotkiewicz (Aleksandar Milicević). Oczywiście, w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Julia nie odmówi szefowi i stanie na rozprawie obok jego boku, gdyż będzie miała w tym ukryty cel! Ale oczywiście prze Rotkiewiczem i Sylwią (Hanna Turnau) znów odegra ofiarę, a oni dadzą się nabrać! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie naszej GALERII ZDJĘĆ!

Starcie Julii i Andrzeja w sądzie w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Już na zawsze będą na siebie skazani

Pierwszy 1735 odcinek "M jak miłość" po wakacjach nie zacznie się najlepiej dla Julii. Z samego rana do Malickiej zadzwoni Rotkiewicz z prośbą, aby zastąpiła chorego Janka na rozprawie sądowej, którą sam szef będzie prowadził przeciwko kancelarii Budzyńskiego i Wernera (Jacek Kopczyński). Oczywiście, Rotkiewicz zwróci się z tą prośbą do Malickiej, gdyż po ostatniej wpadce prawniczka mocno się zrehabilitowała i zaczęła odnosić same sukcesy w przeciwieństwie do Sylwii, która przegrała kilka spraw, gdy po drugiej stronie stanął Adam. Choć, z tyłu głowy będzie miał niedawne wydarzenia, gdy był świadkiem dziwnego starcia Julii i Andrzeja w windzie i rzekomym pogróżek Budzyńskiego w kierunku Malickiej, to jednak do niej zwróci się o pomoc w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej.

W pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Julia zjawi się w kancelarii ze skwaszoną miną. Oczywiście, Malicka będzie robiła dobrą minę do złej gry, gdyż będzie to celowe zagranie, aby wywołać współczucie u Sylwii, która od razu zauważy, że coś jest nie tak z jej przyjaciółką.

- A ty co masz taką minę? Coś się stało? - spyta zatroskana Kostecka.

- Zadzwonił do mnie rano Rotkiewicz. Janek zachorował i będę musiała przejąć jego sprawę - wyjaśni "zasmucona" Julia.

W tym momencie w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Sylwia zda sobie sprawę, że chodzi o sprawę, którą Rotkiewicz z Jankiem prowadzili przeciwko Budzyńskiemu. Ale Kostecka nawet nie zdąży dojść do słowa, gdyż Malicka jej się wtrąci i znów zacznie robić z siebie ofiarę, w co przyjaciółka szybko uwierzy! Tym bardziej, że będzie miała w pamięci jak ostatnio Julia żaliła się na Andrzeja, który rzekomo zjawił się u niej w domu pod wpływem alkoholu i zaczął się awanturować, ale ona zdołała go wygonić!

- Tę, którą… - zacznie Sylwia, ale Julia w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach wejdzie jej w zdanie.

- Tak. Tę, którą prowadzimy przeciwko kancelarii Wernera i Budzyńskiego. I dziś razem z szefem spotkam się w sądzie z… Andrzejem. Cholerny pech – westchnie prawniczka.

Tuż po rozmowie z Sylwią w w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Julia pojedzie do sądu, gdzie spotka się z Andrzejem. Atmosfera między dawnymi kochankami będzie bardzo niezręczna, a Malicka będzie unikać wzroku męża Magdy (Anna Mucha). Tyle tylko, że dobre serce Budzyńskiego nie pozwoli przejść obok tego obojętnie i tylko pogorszy sprawę...

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze