M jak miłość po wakacjach. Iza wybije się na nieszczęściu Mostowiaków. Zatraci się w dziennikarskim śledztwie?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość po wakacjach. Iza wybije się na nieszczęściu Mostowiaków. Zatraci się w dziennikarskim śledztwie?

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Iza wybije się na nieszczęściu Mostowiaków. Zatraci się w dziennikarskim śledztwie?

2022-08-10 11:21

Tego Mostowiakowie w nowym sezonie "M jak miłość" na pewno się nie spodziewają! Iza (Adriana Kalska) dostanie awans na stanowisko naczelnej "Głosu Gródka" i będzie starała się zrobić wszystko, by wykazać się w nowej roli. Od razu weźmie się za skandal, który będzie miał miejsce w Grabnie i dotyczy bezpośrednio Mostowiaków i ich dorobku. W nowych odcinkach "M jak miłość" Iza poczuje zew dziennikarstwa silniej niż kiedykolwiek. Dorobi się na aferze z rodziną w roli głównej i wybije się na ich nieszczęściu.

Iza w nowym sezonie "M jak miłość" wywęszy dramat w Grabinie i wybije się na śledztwie 

Iza w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej mocno zagłębi się w karierę dziennikarki. Nabrała doświadczenia w wydawnictwie Michała (Paweł Deląg), a potem zatrudniła się w "Głosie Gródka". Nadchodzący sezon "M jak miłość" wywoła zmiany w jej życiu zawodowym, bo Chodakowska dostanie propozycję objęcia stanowiska redaktor naczelnej gazety. Anna (Diana Kadłubowska) zaproponuje kobiecie awans, a za namową Marcina (Mikołaj Roznerski), Iza zgodzi się objąć tę rolę. 

Niestety szybko się okaże, że Iza musi zdobyć się na odwagę i poświęcenia, by "Głos Gródka" miał dobrą sprzedaż. Chodakowska zrobi duży szum wokół afery w Grabinie, w związku z budową wielkiej kliniki profesora Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński). Żona Marcina uważnie przyjrzy się sprawie, zacznie węszyć i odkryje spisek. Także Marysia (Małgorzata Pieńkowska) dowie się o działaniach dawnego kolegi Artura (Robert Moskwa) i spróbuje go powstrzymać, ale z marnym skutkiem.

Sprawdź też: M jak miłość. Adriana Kalska na randce z nowym ukochanym! Zmieniła się po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim - ZDJĘCIA

Chodakowska zarobi na nieszczęściu Mostowiaków w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach?

Iza na poważnie zajmie się sprawą budowy kliniki okulistycznej w Grabinie. Nieśpielak będzie chciał zniszczyć ziemie Mostowiaków i innych mieszkańców, bo taka inwestycja potrzebuje ogromu miejsca na budowę. Rogowska nie będzie przychylna sprzedać znajomemu działki. Iza opisze całą sprawę w "Głosie Gródka" i szybko się okaże, że ludzie są bardzo zainteresowani tematem. Sprzedaż gazety wzrośnie, a Chodakowska się wykaże. Właściwie wyjdzie tak, że zarobi na problemach Mostowiaków. Żona Marcina będzie jednak starała się pomóc bliskim i opisze całą sytuację tak, żeby każdy miał świadomość, że budowanie kliniki to zło. Nieśpielak wścieknie się, że Chodakowska krzyżuje mu plany i zacznie ją zastraszać! Wyśle Izie list z pogróżkami, ale finał tej sprawy poznamy dopiero po wakacjach.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Basia zmieni się i zejdzie na złą drogę przez wyrodną matkę Alę?! Paweł przekona się do czego jest zdolna porzucona córka - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze