M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Iza pożałuje romansu z Radkiem! Niebezpieczny kochanek nie pozwoli jej odejść

2023-08-09 9:03

Iza (Adriana Kalska) w nowym sezonie "M jak miłość" przejrzy na oczy i zrozumie, że porzucenie Marcina (Mikołaj Roznerski) i dzieci było największym błędem w jej życiu? Wiele wskazuje na to, że niewierna żona Chodakowskiego dość szybko w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach pożałuje romansu z Radkiem (Philippe Tłokiński). Omotana przez niebezpiecznego kochanka Iza uwierzyła, że to on jest jej przeznaczony, że połączyło ich wyjątkowe uczucie. Co będzie kiedy Iza dojdzie do wniosku, że zbyt pochopnie odeszła od Marcina? Wydaje się, że Radek nie pozwoli, żeby Chodakowscy byli razem... Poznaj szczegóły.

Czy Iza i Radek będą razem w "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2023?

Miłosne rozterki Izy w nowych odcinkach "M jak miłość" doprowadzą do tego, że jej romans z Radkiem, wspólna przyszłość z nieobliczalnym kochankiem, dla którego rozbiła swoją rodzinę, staną pod znakiem zapytania!

Zanim Radek w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej odsłoni przed Izą prawdziwą twarz, pokaże do czego jest zdolny, żeby została z nim już na zawsze, Chodakowska będzie zaślepiona miłością, który młody dziennikarz "Głosu Gródka" jej wmówił. Podstawił Izie nawet Cygankę, która "wywróżyła" ich romans. Zmanipulował żonę Marcina do tego stopnia, że uwierzyła, że nowa miłość, którą długo odrzucała, której tak się bała jest jej pisana. Dlatego Iza talk szybko zakochała się w Radku i w minionym sezonie "M jak miłość" poświęciła dla niego swoją rodzinę, szczęście z Marcinem!

Iza zazdrosna o Marcina w nowym sezonie "M jak miłość"

Przełomową chwilą dla Izy omotanej przez Radka w kolejnych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2023 będzie widok Marcina z innymi kobietami. Nie tylko ze striptizerką Kamą (Michalina Sosna), z którą połączy Chodakowskiego coś więcej, ale także z tajemniczą brunetką (Alina Szczegielniak), która wcieli się w nową bohaterkę związaną z nie tylko z Marcinem, ale także jego bliską przyjaciółką. Iza zrobi się zazdrosna o Marcina, uświadomi więc sobie, że wcale nie przestała kochać męża, że Radek może nie być "tym jedynym". Tylko czy to coś zmieni?

Czy kochanek Izy w nowym sezonie "M jak miłość" pozwoli jej odejść, wrócić do Marcina i dzieci? Z kimś takim jak on lepiej nie zadzierać, wszystkiego można się bowiem po Radku spodziewać. Nawet jeśli romans Izy skończy się w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej to nie wiadomo czy Marcin jeszcze będzie chciał być z niewierną żoną. Co prawda zostały już nakręcone odcinki z sądu z rozprawy rozwodowej Chodakowskich, więc małżeństwo ostatecznie zakończy rozwód, co potwierdził już Mikołaj Roznerski, ale tak jak kiedyś Rogowscy mogą jeszcze do siebie wrócić...

M jak miłość. Szokująca wróżba dla Izy. Radek ukartuje wszystko tak, żeby uwierzyła, że go kocha
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze