M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Franka i Paweł przeprowadzą się na wieś?! Wreszcie zaczną budowę domu na działce w Grabinie? - ZDJĘCIA

2023-07-07 10:07

Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" wreszcie wybudują dom na wsi?! Działka stoi, ale dotąd Zduńscy nie wykonali żadnego ruchu, by zacząć budowę nowego lokum. Dlatego też, ziemia w Grabinie pozostaje pusta, ale być może do czasu! W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Franka i Paweł wsiądą do samochodu i wyjadą pod miasto. Spędzą czas, łącząc się z naturą i patrząc na piękne widoki. Czyżby to była zapowiedź tego, że Zduńscy rzucą życie w mieście, w blokach i wreszcie postawią swój pierwszy, prawdziwy dom?

Franka i Paweł wreszcie postawią dom w Grabinie w "M jak miłość" po wakacjach?

Zduńscy mają za sobą wiele trudnych momentów, więc nic dziwnego, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" zapakują się w samochód i pojadą na wieś odpocząć. Może wreszcie zajmą się budową wymarzonego domu w Grabinie, gdzie ma stanąć ich wspólne lokum? Przypomnijmy, że w okolicy domu Mostowiaków stoi działka, na której ma powstać dom góralki i syna Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Zduński zdecydował się pokazać żonie ziemię, kiedy ta wyszła ze szpitala po postrzale przez kochanka Lilki (Monika Mielnicka), Ethana (Paweł Roman). W bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) doszło bowiem do tragicznych wydarzeń, a kobieta znalazła się na lini strzału podłego bandyty. Musiała dochodzić do siebie w szpitalu, a kiedy opuściła mury placówki, Paweł zorganizował wyjazd do Grabiny. 

Na miejscu przywitały młodych Marysia i Barbara (Teresa Lipowska), które z uśmiechem poinformowały, że właściciel ziemi, na której właśnie stoją, może opuścić dla Zduńskich cenę działki. Franka w mig zrozumiała, że mąż chce wybudować w Grabinie dom i stworzyć z nią prawdziwą rodzinę. Od razu dopadło ją wzruszenie i oczywiście zachwyciła się faktem, że miałabym wybudować się niedaleko bliskich. 

Zduńscy rozpoczną budowę domu w Grabinie w "M jak miłość" po wakacjach? 

Wygląda na to, że Franka i Paweł wreszcie zajmą się pierwszymi krokami ku postawieniu nieruchomości. Na Insatgramie Dominiki Kachlik i Rafała Mroczka pojawiły się nagrania i zdjęcia z planu, gdzie serialowi Zduńscy pozują w aucie na łonie natury. To nie wszystko, bo aktorzy nagrali także piękne widoki lasu i łąki, zwierzęta i sielską naturę. Zdecydowanie czeka ich wyjazd na wieś w nowych odcinkach "M jak miłość", ale czy chodzi o odwiedzenie ich działki w Grabinie? Może wreszcie wezmą się za budowę domu i zamieszkają blisko Mostowiaków? Czas pokaże, jakie plany mają Franka i Paweł. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze