M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Bartek zostanie sam. Okrutna egoistka Ula nie odda mu Kalinki! Ma większe prawo do córki zmarłego brata - ZDJĘCIA

2023-08-20 19:56

Bartek wróci do "M jak miłość" w nowym sezonie, ale bez Kalinki, bo Ula zabierze mu przybraną córkę! Arkadiusz Smoleński po dłuższej przerwie znów pojawi się w obsadzie serialu. Zakończy się jednak jego ekranowe małżeństwo z Igą Krefft, która odeszła z "M jak miłość" w marcu. Samolubna Ula wybrała nowe życie w Australii bez męża, własne szczęście postawiła ponad rodzinę. Długo nie było wiadomo co się stanie z Kalinką, którą Ula wywiozła nawet do podejrzanych znajomych z kursu jogi. Teraz wydało się, że Bartek przyjedzie do Grabiny sam, bez córki zmarłego brata Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Mimo, że ma do niej większe prawo niż Ula. Sprawdź szczegóły.

Co się stanie z Kalinką w nowym sezonie "M jak miłość"? Dlaczego Bartek zostawi córkę z Ulą?

Powrót Bartka w "M jak miłość" jesienią 2023 ostatecznie potwierdzi, że małżeństwo z Ulą się rozpadnie! Po tym jak w marcu tego roku Ula porzuciła Barka w Grabinie, uciekła do Australii, żeby ruszyć na kurs jogi, odnaleźć siebie, spełniać się po duchowej przemianie jako joginka, na pożegnanie rzuciła do męża, żeby dał jej spokój raz na zawsze. Zostawiła mu list, w którym napisała, że teraz stawia na siebie, że Kalinka zostanie z nią.

Już wtedy w "M jak miłość" zanosiło się na to, że rozwód Lisieckich to tylko kwestia czasu, że Ula i Bartek rozwiodą się, bo inaczej patrzą na przyszłość. Ostatnie wieści o tym co się dzieje w ich małżeństwie napłynęły do Barbary (Teresa Lipowska) miesiąc po ucieczce Uli od Bartka. Ostatecznie okazało się, że Ula i Bartek nadal nie potrafią się dogadać, że wnuczka Mostowiakowej sama nie wie czego chce od życia, a Lisiecki jest z nią tylko ze względu na Kalinkę. Dlatego Bartek wrócił do pracy na budowie, żeby dojeżdżać do Uli i córki do ośrodka jogi, gdzie teraz obie mieszkają.

Zachowanie Uli w nowym sezonie "M jak miłość" nie pozostawi Bartkowi wyboru. Wróci do Grabiny, która stała się jego domem, ale sam, bez Kalinki. Czy to oznacza, że odda żonie córkę? A może okrutna egoistka Ula nie pozwoli mu zabrać Kalinki do prawdziwego domu? To się okaże już wkrótce. Trudno uwierzyć, że Bartek tak bez walki zrezygnuje z córki zmarłego brata Andrzejka i Marzenki (Olga Szomańska). Po ich śmierci w wypadku w Grabinie, Bartek i Ula zostali zastępczymi rodzicami Kalinki, jednak to Lisiecki ma do niej większe moralne prawo.

Nowa miłość Bartka w "M jak miłość" po wakacjach. Ulę zastąpi mu Ola

- Bartek przyleci z Australii. Będzie się działo bardzo dużo w jego życiu, będą ogromne zmiany, nowe miłości, nowe kłopoty i nowe kobiety. Babcia Mostowiak będzie swatała, ratowała sytuację i leczyła zranione serca- powiedział Arkadiusz Smoleński w rozmowie z fakt.pl.

Nie jest tajemnicą sensacyjny zwrot akcji w "M jak miłość" w życiu Bartka. U boku samotnego Lisieckiego pojawi się nowa kobieta. Ulę zastąpi mu Ola (Justyna Karłowska), była narzeczona Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), która sama wychowuje córkę Gabrysię.

M jak miłość po wakacjach. Bartek po rozstaniu z Ulą będzie z Olą! To już oficjalne
Najnowsze