M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Artur zniszczy ślub Jagody i Tadeusza? Kiemlicz zaliczy pech za pechem

2023-08-25 12:03

Artur (Robert Moskwa) spowoduje, że ślubu Jagody (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) nie będzie?! Rogowski przyczyni się do postępującego pecha Kiemlicza, który nawet nie zbierze się na odwagę i nie poprosi o rękę ukochanej, a sprytna Jagoda zrobi to za niego! Potem przyjdzie czas na organizację ceremonii i tu pojawią się kolejne problemy. W 1739 odcinku "M jak miłość" po wakacjach to Artur przysporzy parze młodej kłopotów. Jak zareaguje sadownik i Jagoda na fakt, że Rogowski nie spełni ich prośby?

"M jak miłość" odcinek 1739 po wakacjach - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.55 w TVP

Artur w 1739 odcinku "M jak miłość" zawiedzie Jagodę i Tadeusza. Wszystko przez przygotowania do ślubu młodej pary, którzy zaraz po oświadczynach w 1736 odcinku "M jak miłość", zabiorą się do organizacji ślubu. Co ciekawe, to Jagoda oświadczy się ukochanemu, bo Kiemlicz da się ponieść nerwom i emocjom i spanikuje w momencie, kiedy przyjdzie czas na poproszenie wybranki o rękę. Sprytna Jagoda weźmie sprawy w swoje ręce, odnajdzie zakupiony dla niej pierścionek zaręczynowy i sama zaproponuje małżeństwo. Rogowski zniszczy im najpiękniejszy moment?

Wszystko rozegra się w 1739 odcinku "M jak miłość", kiedy Jagoda zacznie oglądać suknie ślubne i razem z Tadeuszem zastanowią się, kto z bliskich mógłby być świadkiem na ich ślubie. Padnie na Marysię (Małgorzata Pieńkowska) i Artura. To właśnie do Rogowskich skierują prośbę o podjęcie się tak ważnaego zadania podczas ceremonii. Niestety szybko wyjdzie na jaw, że Artur odmówi parze młodej...

Rogowscy nie zostaną świadkami Jagody i Tadeusza, a Artur poda dobrą wymówkę w 1739 odcinku "M jak miłość" 

Zakochani narzeczeni usłyszą, że Artur nie może podjąć się roli świadka. Okaże się, że w planowanej dacie ceremonii lekarz wyjeżdża na ważne sympozjum. Odmówi więc młodej parze... To kolejny pech Kiemlicza, bo przecież nie udadzą się zaręczyny, sadownik spanikuje podczas proszenia ukochanej o rękę, a potem to... Kto ostatecznie stanie przy boku zakochanych w kościele? Swoją kandydaturę na miejsce Rogowskiego zaproponuje Żak (Krzysztof Tyniec). 

To nie koniec, bo w nowym sezonie "M jak miłość" nie zniknie przecież Ola (Justyna Karłowska). Chociaż to ona "rzuciła" Tadeusza i wyjechała z Grabiny, jej powrót w zeszłym sezonie serialu zaskoczył wszystkich. Widać będzie, że Ola nie jest do końca pogodzona z faktem, że Tadeusz układa sobie życie z kimś innym. Mało prawdopodobnym wydaje się jednak, że kobieta zdoła rozdzielić Jagodę i Tadeusza. Wręcz przeciwnie, z doniesień podczas przerwy wakacyjnej wynika, że Ola spróbuje swoich sił w relacji z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński). Póki co, jeszcze nie wiadomo, jak potoczy się najważniejszy dzień w życiu zakochanych, ale raczej nie obejdzie się bez niespodzianek. 

M jak miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Piotrek będzie umierał na oczach Kingi! Zaręczyny Jagody i Tadeusza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze