M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Przykre wieści przed ślubem Jagody i Tadeusza. Wystawi ich najważniejsza osoba - ZDJĘCIA

2023-08-24 20:46

W 1739 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu Jagoda (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) zaczną przygotowania do ślubu! Narzeczeni nie będą chcieli długo czekać, postanowią wziąć ślub w najszybszym możliwym terminie. Dlatego córka Staszka (Sławomir Holland) z pomocą jego żony Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura) już w 1739 odcinku "M jak miłość" po wakacjach wybierze suknie ślubną. Ale nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Pojawią się niespodziewane komplikacje, bo Jagodę i Tadeusza wystawi najważniejsza osoba. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1739 po wakacjach - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.55 w TVP

Ślub Jagody i Tadeusza w 1739 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej stanie pod znakiem zapytania. Okaże się, że przy ołtarzu obok pary młodej nie będzie jednej z ważniejszych dla nich osób. O kogo chodzi? Nie ulega wątpliwości, że na ślub córki Staszka z Kiemliczem nie przyjedzie z Australii jego jedyny przyjaciel, Bartek Lisiecki (Arkadiusz Smoleński). Ale poza tym na liście gości nie zabraknie ojca panny młodej z żoną Krystyną i jej synem Kamilkiem (Miłosz Kwiecień), wujka Jagody, Józefa Modrego (Stefan Friedmann), a także Barbary (Teresa Lipowska) z rodziną, m.in. z córką Marysią (Małgorzata Pieńkowska). Kto nie przybędzie na ślub tej pary do kościoła w Lipnicy?

Jagoda w 1739 odcinku "M jak miłość" wybierze suknię ślubną, ale nie przewidzi najgorszego

Przykre wieści spadną na Jagodę i Tadeusza już w 1739 odcinku "M jak miłość". Dopiero co zaręczą się, wyznaczą datę ślubu, a szczęśliwa Jagoda razem z żoną swojego ojca, Krystyną, zacznie szukać wymarzonej sukni ślubnej, kiedy dowiedzą się, że ich plany mocno się skomplikują. Rok temu w "M jak miłość" cała Grabina żyła ślubem Krystyny i Staszka Popławskiego, który był pełen niespodzianek mimo, że nie obyło się bez wpadek. Wówczas ojciec Jagody i matka Lilki (Monika Mielnicka) wybrali na świadków wyjątkowe osoby, Marysię i Artura Rogowskich, którzy są dla wszystkich wzorem idealnego małżeństwa. 

Za ich przykładem w 1739 odcinku "M jak miłość" po wakacjach pójdą też Jagoda i Tadeusz, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w ślubie Krysi i Staszka. Jeszcze wtedy Jagoda nie wiedziała, że Popławski jest jej biologicznym ojcem, więc ani ona, ani Kiemlicz nie dostali zaproszenia na skromną uroczystość w domu Krystyny w gronie rodziny.

Jagoda i Tadeusz w 1739 odcinku "M jak miłość" poproszą na świadków Rogowskich

Teraz w nowym sezonie narzeczeni w 1739 odcinku "M jak miłość" postanowią, że niemal odtworzą romantyczny, wzruszający ślub sprzed roku. Tyle, że w kościele w Lipnicy, przed miejscowym proboszczem (Maciej Damięcki) i w gronie podobnych gości. Jagoda i Tadeusz będą chcieli, aby Rogowscy zostali świadkami także na ich ślubie. Nieoczekiwanie czeka ich spore rozczarowanie.

O ile Marysia zgodzi się z wielką radością, to w 1739 odcinku "M jak miłość" Artur odmówi z uwagi na wyjazd na sympozjum medyczne. Wówczas swoją kandydaturę na drużbę pana młodego zgłosi Robert Żak (Krzysztof Tyniec). Czy z braku innej możliwości Jagoda i Tadeusz wezmą na świadka męża Kisielowej i w związku z tym ją też będą musieli zaprosić na ślub? W sumie nie będą mieli innego wyjścia. No chyba, że zgodzą się jeszcze Patrycja (Alżbeta Lenska) i Łukasz (Jakub Józefowicz)...

M jak miłość ZWIASTUN 1735 odcinka. Śmierć ojca Nadii i finał procesu oprawcy Basi. Tak się zacznie nowy sezon
Listen on Spreaker.
Najnowsze