M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Tak będzie wyglądał ślub Krystyny i Staszka! Nie zaproszą Barbary i Mateusza – ZDJĘCIA

2022-10-20 9:07

W 1684 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 8.11.2022 o 20.55 w TVP2) dojdzie do długo wyczekiwanego ślubu Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura) i Staszka (Sławomir Holland)! Państwo młodzi powiedzą sobie sakramentalne tak w gronie rodziny i przyjaciół, jednak na uroczystości zabraknie dwóch ważnych osób. W 1684 odcinku „M jak miłość” we wspólnym świętowaniu nie wezmą udziału Barbara (Teresa Lipowska) i Mateusz (Krystian Domagała), który nawet zdąży wrócić do Grabiny na ślub swojej byłej teściowej! Ale na tym niespodzianki się nie skończą… Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1684 odcinku „M jak miłość” Krystyna i Staszek w końcu staną na ślubnym kobiercu, choć droga do tego wcale nie była łatwa! Popławski, z ogromnym wsparciem Marysi (Małgorzata Pieńkowska), już dawno próbował oświadczyć się Banachowej, ale jego plany za każdym razem krzyżowała rodzina ukochanej! Najpierw niespodziewany powrót Lilki (Monika Mielnicka), która uciekła z piekła, jakie zgotował jej straszy i bogatszy kochanek Ethan (Paweł Roman), a następnie wizyta Jacka (Tomasz Sobczak), byłego kochanka Krysi, który próbował wywieźć całą rodzinę do Kanady! Na szczęście, Staszek się przemógł i wreszcie oświadczył się ukochanej Krysi, a w 1684 odcinku „M jak miłość” narzeczeni w końcu powiedzą sobie sakramentalne tak, choć i tym razem nie obędzie się bez niespodzianek!

W 1684 odcinku „M jak miłość” ślub Krystyny i Staszka na moment stanie pod dużym znakiem zapytania, gdyż świadkowie pary – Marysia i Artur (Robert Moskwa) spóźnią się na uroczystość! Na domiar złego, na miejscu zjawi się również nieproszony gość – Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która sama postanowi wprosić się na wydarzenie, z czego państwo młodzi będą wyraźnie niezadowoleni. Na szczęście, Rogowskim uda się zdążyć na ślub przyjaciół, ale będą oni jedynymi przedstawicielami z rodziny Mostowiaków, gdyż na uroczystości zabraknie Barbary i Mateusza! Mimo tego, iż mężowi Lilki uda się dotrzeć do Grabiny w 1683 odcinku „M jak miłość”, a więc jeszcze przed ślubem swojej byłej teściowej, która zawsze stała za nim murem nawet po zachowaniu córki. Jednak ból po zachowaniu niewiernej żony okaże się być zbyt silny, bo Mateusz nie będzie chciał ani jej widzieć, ani z nią rozmawiać. Mostowiak przyzna się babci, że tak naprawdę nie wie, co czuje do Lilki i jest już tym wszystkim bardzo zmęczony, dlatego nie zjawi się na ślubie byłej teściowej, a w ślad za ukochanym wnuczkiem pójdzie także Barbara.  

Mimo to w 1684 odcinku „M jak miłość” Krystyna i Staszek powiedzą sobie sakramentalne tak w obecności Marysi i Artura i oczywiście dzieci Banachowej – Lilki i Kamilka (Miłosz Kwiecień), którzy od początku kibicowali temu związkowi! Tym razem żadne niedogodności i niespodzianki nie staną na drodze szczęścia Banachowej i Popławskiego, którzy zostaną małżeństwem, a zaraz po uroczystości w 1684 odcinku „M jak miłość” zaproszą swoich najbliższych na wspólne świętowanie, na którym goście wypiją pierwszy toast za zdrowie młodej pary!

M jak miłość odcinek 1679 ZWIASTUN. Patrycja uwiedzie męża Kisilowej? Seks skandal w Grabinie
Najnowsze