M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Aneta ucieknie razem z Kasią i Jakubem! Przyjaźń rozkwitnie na dobre - ZDJĘCIA

2023-07-19 11:48

Aneta (Ilona Janyst) tak zaprzyjaźni się z Kasią (Paulina Lasota) w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach, że ucieknie razem z nimi w podróż! Nie zabraknie też Olka (Maurycy Popiel) i wydaje się, że Chodakowscy złapią lepszy kontakt ze Stawską i Karskim (Krzysztof Kwiatkowski) niż z Izą (Adrianna Kalska) i Marcinem (Mikołaj Roznerski) Nie dość, że będą świadkami na ślubie lekarki i detektywa, to jeszcze czeka ich wspólny wyjazd. Jak potoczy się nowa przyjaźń w "M jak miłość" po wakacjach?

Aneta wyjedzie z Kasią w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach. Zapomni o zdradzieckiej Izie?

Przyjaźń Chodakowskiej i Stawskiej rozkwitnie na dobre. W nowym sezonie "M jak miłość" okaże się, że mają naprawdę wiele wspólnego. Przypomnijmy, że kiedy Kasia była jeszcze stażystką w klinice, gdzie obecnie szefuje Olek, Aneta dała jej popalić. Zaczepki Chodakowskiej szybko jednak ustały i teraz jest najlepszą koleżanką Kasi. Pomagała jej w walce o zdrowie Jakuba, kiedy ten mierzył się z białaczką. Trudne momenty tak zbliżą Anetę i Kasię, że Chodakowscy będą świadkami na ślubie lekarki i detektywa. To nie koniec, bo w nowym sezonie "M jak miłość" zapowiada się wspólny wyjazd Kasi, Olka, Anety i Jakuba. Na Instagramie Pauliny Lasoty pojawiło się nagranie z auta, gdzie uśmiechnięta Aneta siedzi wraz ze Stawską i Karskim. Zabiorą też ze sobą Chodakowskiego, który jak nigdy dogada się z Jakubem. 

Aneta i Olek odtrącą Izę i Marcina na rzecz znajomości z Kasią i Karskim w "M jak miłość" po wakacjach?

Wydaje się, że Chodakowscy zaprzyjaźnią się z lekarką i detektywem nawet bardziej, niż miało to miejsce w przypadku Izy i Marcina. Informowaliśmy już, że przez zdradę Izy z Radkiem (Philippe Tłokiński), wszystko się rozpadnie. Zacznie się planowanie rozwodu i podział w opiece nad Mają (Laura Jankowska) i Szymkiem (Staś Szczypiński). Jak na to wszystko zareagują Aneta i Olek? Przecież lekarz to brat Marcina, więc trudno by było, gdyby się od niego odwrócił. Zresztą za ostateczny rozpad małżeństwa winna jest Iza, bo to ona poszła do łóżka z kolegą z pracy i długo nie mogła się zdecydować, co właściwie do niego czuje. 

Aneta i Olek staną przed trudnymi wyborami w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023. Czy będą wspierać detektywa, a odwrócą się od Izy? Aneta przyjaźniła się z żoną Marcina, ale wszystko wskazuje na to, że wkrótce to Kasia stanie się jej bliższa...

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze