M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Aneta po ataku złodzieja w parku podejmie ryzykowną decyzję - ZDJĘCIA

2023-08-22 13:51

Napad na Anetę (Ilona Janyst) w 1738 odcinku "M jak miłość" będzie początkiem niebezpiecznej znajomości Chodakowskiej z napastnikiem! W dniu, w którym Aneta padnie ofiarą ataku złodzieja w parku i powali bandytę na ziemię, nie przewidzi całej serii wstrząsających wydarzeń. Role się odwrócą i to złodziej Jacek Chlebowicz (Michał Iwaszkiewicz) zostanie poszkodowany. Napastnik dozna urazu kręgosłupa, a poruszona jego losem Aneta w 1738 odcinku "M jak miłość" postanowi Jackowi pomóc. Pozna go bliżej, co odbije się na jej relacjach z Olkiem (Maurycy Popiel). Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1738 po wakacjach - wtorek, 5.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Złodziej, który w 1738 odcinku "M jak miłość" po wakacjach napadnie na Anetę Chodakowską w parku nie będzie miał pojęcia z kim tak naprawdę zadarł! Niepozornie wyglądająca biegaczka, która na chwilę usiądzie na ławce, żeby odpocząć. Poruszający się na rowerze Jacek Chlebowicz podjedzie do Anety i będzie próbował ją okraść z telefonu i portfela, które lekarka położy obok siebie.

Narwana Aneta zaatakuje złodzieja w parku w 1738 odcinku "M jak miłość"

Ale nie zdoła tego zrobić, bo w 1738 odcinku "M jak miłość" czujna Aneta od razu zareaguje. Dogoni złodzieja i powali go ziemię! Będzie szybsza niż rowerzysta i bardziej od niego agresywna. - Wstawaj, gnojku! Miałeś szczęście, że nie mam przy sobie gazu, bo bym cię załatwiła! Ty złodzieju, ty! Wzywam policję! - Aneta nie będzie miała dla przestępcy litości. Do czasu aż ten zacznie się skarżyć na ból pleców. Aneta pozwoli mu odejść, a ponieważ do kradzieży nie dojdzie Chodakowska nie zawiadomi policji.

Ciąg dalszy tej historii nastąpi w 1738 odcinku "M jak miłość" już w klinice ortopedycznej gdzie Aneta i Olek pracują razem. Na oddział zgłosi się właśnie Jacek, który zostanie pacjentem Kasi Stawskiej (Paulina Lasota), przyjaciółki Chodakowskich. Badania wykażą u złodzieja uraz kręgosłupa, jednak jak podaje portal światseriali.interia.pl przestępca nie przyzna się w jakich okolicznościach ucierpiał. Oficjalnie będzie pacjentem z dyskopatią po upadku z roweru.

A kiedy w 1738 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu Aneta zacznie panikować, że Jacek złoży na nią skargę, oskarży o atak. Chociaż w gruncie rzeczy to ona była ofiarą próby kradzieży i napaści w parku. Dręczona wyrzutami sumienia Aneta, przez którą złodziej będzie wymagał rehabilitacji i leczenia, pozna bandytę bliżej. W finale Chodakowska podejmie ryzykowną decyzję i postanowi także Jackowi pomóc. Nie posłucha ostrzeżeń Olka, któremu wcale nie spodoba się niebezpieczna znajomość Anety z przestępcą.

Aneta będzie miała problemy po napadzie w 1738 odcinku "M jak miłość"

Napad na Anetę w 1738 odcinku "M jak miłość" będzie miał też drugie dno. Olek dojdzie bowiem do wniosku, że jego żona wymaga pomocy specjalisty. Zauważy u Anety niepokojące objawy i skieruje ukochaną na terapię do psychologa. - Kochanie, musisz nauczyć się nad sobą panować, radzić sobie z tymi napadami złości, bo to się robi niebezpieczne! W domu toleruję twoje wyskoki, bo cię kocham, ale to już wymknęło się spod kontroli. I możesz narobić sobie poważnych kłopotów... - oceni Chodakowski.

M jak miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Piotrek będzie umierał na oczach Kingi! Zaręczyny Jagody i Tadeusza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze