M jak miłość

Tak się zmieniła Natalka z M jak miłość. Trudno rozpoznać Marcjannę Lelek na ostatnich zdjęciach

2023-08-22 9:01

Marcjanna Lelek jako Natalka w "M jak miłość" przez lata wyróżniała się oryginalną urodą i skromnością. Adoptowana córka Marka (Kacper Kuszewski) i Hanki (Małgorzata Kożuchowska) w dzieciństwie jako dziewczynka nosiła długie, blond warkocze, a kiedy dorosła i stała się kobietą częściej rozpuszczała piękne kręcone włosy. Zawsze jednak stawiała na naturalny wygląd. Marcjanna Lelek od trzech lat nie gra w "M jak miłość" i ostatnio ogłosiła, że odeszła z serialu na dobre. Na aktualnych zdjęciach 28-letniej aktorki z trudem można rozpoznać w niej Natalkę z ekranu. Zobaczcie GALERIĘ jak kiedyś wyglądała.

Marcjanna Lelek nie zagra już Natalki w "M jak miłość". Ma powód, by nie wrócić do serialu TVP

Marcjanna Lelek w serach wielu fanów "M jak miłość" zawsze pozostanie Natalką Mostowiak. To przykre, że trzy lata temu 28-letnia aktorka odeszła z "M jak miłość", a ostatnio ogłosiła, że nigdy nie wróci do serialu TVP. Bez Natalki i jej córki Hani w rodzinie Mostowiaków nie będzie już tak jak dawniej. Wrażliwa, czuła i bardzo zżyta z Grabiną Natalka była jednocześnie odważną policjantką na miejscowym posterunku, której los nie oszczędzał. Nawet po tym jak Hanka i Marek adoptowali ją gdy była 9-letnią sierotą, zabrali ją z domu dziecka, nie miała łatwego życia.

Trzy lata temu w "M jak miłość" rozpadło się małżeństwo Natalki i leśniczego Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski). Córka Mostowiaków wyjechała do Australii, gdzie po rozwodzie z Frankiem układa sobie życie na nowo z córką Hanią! Ostatni raz Lelek w roli Natalki w "M jak miłość" pojawiła się w 1538 odcinku, w listopadzie 2020 roku.

I choć minęło już sporo czasu od odejścia Lelek z sagi o Mostowiakach, to aktorka wciąż dostaje pytania czy kiedyś wróci do "M jak miłość". Na początku wakacji Lelek umieściła poruszający post, w którym zapowiedziała, że nigdy już nie zagra Natalki w serialu TVP. Podała konkretny powód! Nie bez znaczenia jest fakt, że Lelek ujawniła, że jest biseksualna, że rok temu ogłosiła, że ma dziewczynę.

Co teraz robi Marcjanna Lelek?

"A więc minęło kilka lat, a wciąż regularnie dostaję wiadomości z pytaniem: Marcjanna, kiedy wrócisz do M jak miłość? Słuchajcie: nigdy" - rozwiała wszelkie wątpliwości Lelek. Przy okazji aktorka przypomniała, że obecnie studiuje reżyserię w szkole filmowej w Łodzi i z właśnie w tej dziedzinie chce się rozwijać. Zasugerowała też, że jeśli Natalka wróci do "M jak miłość" to z inną twarzą.

"Właśnie kończę trzeci rok reżyserii w Łodzi i dobrze mi tu, więc jeśli będzie halo, że Natalka wraca, to nie będę to ja, będzie to inna aktorka, która tę rolę dostanie, a ja tutaj, po tej stronie kamery, po której zawsze chciałam stać, będę wyczekiwać na moment, kiedy moje nazwisko będzie kojarzyć się z mądrymi i czułymi filmami i walką o równość, a nie homofobiczną telewizją" - napisała Lelek na Instagramie.

Tak się zmieniła Marcjanna Lelek! Nie wygląda już jak Natalka z "M jak miłość"

Już kiedy Marcjanna Lelek odchodziła z "M jak miłość", ostatni raz występowała w roli Natalki, miała nieco krótsze, ale wciąż naturalnie kręcone włosy. Ponieważ zawsze stawiała na naturalny wygląd, podkreślała swoją urodę tylko delikatnym makijażem. Ale charakteryzatorki serialu zadbały o to, żeby Natalka wyglądała promiennie i dziewczęco.

Prywatnie Lelek rzadko publikuje swoje zdjęcia na Instagramie, ale z tego ostatniego zamieszczonego na jej profilu wynika, że zachowała naturalność i świeżość. Mimo, że bardzo się zmieniła, że stojąc po drugiej stronie kamery jako reżyserka nie przypomina już Natalki z "M jak miłość".

M jak miłość ZWIASTUN 1735 odcinka. Śmierć ojca Nadii i finał procesu oprawcy Basi. Tak się zacznie nowy sezon
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany