M jak miłość

Była Natalką w M jak miłość, a potem Marcjanna Lelek ogłosiła, że ma dziewczynę! To dlatego nigdy nie wróci do serialu TVP

2023-07-02 16:33

Marcjanna Lelek od trzech lat nie gra już w "M jak miłość". Jej bohaterka, Natalka Mostowiak, wyjechała do Australii, gdzie po rozwodzie z mężem Frankiem (Piotr Nerlewski) układa sobie życie na nowo z córką Hanią! Ostatni raz Lelek w roli Natalki w "M jak miłość" pojawiła się w 1538 odcinku, w listopadzie 2020 roku. I choć minęło już sporo czasu od odejścia Lelek z sagi o Mostowiakach, aktorka wciąż dostaje pytania czy kiedyś wróci. Na Instagramie właśnie umieściła poruszający post, w którym zapowiedziała, że nigdy już nie zagra w serialu TVP. Podała konkretny powód! Nie bez znaczenia jest fakt, że Lelek ujawniła, że jest biseksualna.

Marcjanna Lelek zapowiedziała, że nie wróci do "M jak miłość" jako Natalka Mostowiak

Marcjanna Lelek zabrała głos w sprawie powrotu Natalki do "M jak miłość". Ostateczne pożegnanie Natalki z rodziną Mostowiaków, domem w Grabinie nastąpiło blisko trzy lata temu. Krótko po tym jak latem 2020 roku bez zapowiedzi przyjechała z Australii do Grabiny wyszło na jaw, że małżeństwo z Frankiem właśnie się rozpadło, że mąż Natalki zostawił ją dla dawnej ukochanej, Justyny (Olga Kalicka). Gdy Natalka podjęła decyzję o rozwodzie z Frankiem, doszło do kolejnych wstrząsających zdarzeń. Odebrała telefon w sprawie Hani i pojawiło się realne zagrożenie, że kochanka Franka odbierze jej także dziecko!

Na szczęście Natalka przed odejściem z "M jak miłość" postanowiła dla dobra córki ułożyć jakoś swoje relacje z niewiernym mężem. Od tego czasu niewiele o niej wiadomo. Z rozmów Barbary (Teresa Lipowska) z Markiem (Kacper Kuszewski) wynika, że Natalka z Hanią mieszka w Sydney we własnym mieszkaniu, ale wciąż jest sama.

Marcjanna Lelek na swoim profilu na Instagramie umieściła właśnie post, w którym zapowiedziała, że już nigdy nie zagra Natalki Mostowiak: "A więc minęło kilka lat, a wciąż regularnie dostaję wiadomości z pytaniem: Marcjanna, kiedy wrócisz do M jak miłość? Słuchajcie: nigdy" - rozwiała wszelkie wątpliwości. Przy okazji aktorka przypomniała, że obecnie studiuje reżyserię w szkole filmowej w Łodzi i z właśnie w tej dziedzinie chce się rozwijać. Zasugerowała też, że jeśli Natalka wróci do "M jak miłość" to z inną twarzą.

"Właśnie kończę trzeci rok reżyserii w Łodzi i dobrze mi tu, więc jeśli będzie halo, że Natalka wraca, to nie będę to ja, będzie to inna aktorka, która tę rolę dostanie, a ja tutaj, po tej stronie kamery, po której zawsze chciałam stać, będę wyczekiwać na moment, kiedy moje nazwisko będzie kojarzyć się z mądrymi i czułymi filmami i walką o równość, a nie homofobiczną telewizją" - napisała Lelek na Instagramie.

Wiosną zeszłego roku aktorka z "M jak miłość" przyznała się, że ma dziewczynę, ogłosiła, że jest biseksualna i stworzyła wyjątkowy związek oparty na wzajemnej akceptacji i wielkim uczuciu.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Kamil będzie ojcem. Natalka wróci do Grabiny, a Paweł pobije Piotrka
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze