Natalka z M jak miłość przyznała się, że ma dziewczynę! Marcjanna Lelek przerwała milczenie i ujawniła, że jest biseksualna - ZDJĘCIE

i

Autor: MTL Maxfilm Natalka z M jak miłość przyznała się, że ma dziewczynę! Marcjanna Lelek przerwała milczenie i ujawniła, że jest biseksualna - ZDJĘCIE

Natalka z M jak miłość przyznała się, że ma dziewczynę! Marcjanna Lelek przerwała milczenie i ujawniła, że jest biseksualna - ZDJĘCIE

2022-04-16 23:16

Marcjanna Lelek, znana jako Natalka z "M jak miłość", zdecydowała się na odważny krok i dokonała "coming outu"! 27-letnia aktorka, która blisko dwa lata temu odeszła z "M jak miłość" po raz pierwszy pokazała zdjęcie z dziewczyną i ujawniła wszystkim, że od pół roku jest szczęśliwie zakochana. Przy okazji była gwiazda "M jak miłość" przyznała, że dotychczas spotykała się tylko z mężczyznami, ale kiedy poznała swoją obecną partnerkę wszystko w jej życiu się zmieniło. Zobaczcie zdjęcie Marcjanny Lelek z dziewczyną i romantyczny pocałunek, który jest dowodem łączącego ich uczucia.

Marcjanna Lelek z "M jak miłość" zakochana w dziewczynie! Tak wygląda partnerka serialowej Natalki!

Marcjanna Lelek, która dzięki roli Natalki Mostowiak w "M jak miłość" zdobyła ogromną popularność, na swoim profilu na Instagramie odważyła się pokazać zdjęcie z dziewczyną i odsłoniła prawdę o swojej orientacji seksualnej! 27-letnia aktorka, która ostatni raz w "M jak miłość" pojawiła się w listopadzie 2020 roku, teraz studiuje reżyserię w Łodzi i bardzo chroni swoje życie prywatne. Zwykle dzieli się na Instagramie tylko dokonaniami artystycznymi, lecz tym razem zrobiła wyjątek! Lelek wrzuciła na profil zdjęcie z ukochaną dziewczyną i potwierdziła, że od pół roku jest w związku z kobietą! Przy okazji wyznała, że uczucie, które na nią spadło nie było dla niej zaskoczeniem, bo zawsze czuła się biseksualna. 

Nie przegap: Gwiazda M jak miłość pokazała dziecko. Marcjanna Lelek była w ciąży i urodziła w tajemnicy? - ZDJĘCIA

"Pół roku temu zakochałam się w dziewczynie. Dotychczas spotykałam się tylko z chłopcami, ale w sumie zawsze spodziewałam się, że to może mi się przydarzyć no i w końcu spotkałam dziewczynę tak zachwycającą, że mnie trafiło i trzyma.

Long story short powiedziałam jej o tym i zapytałam czy będzie ze mną chodzić i się zgodziła. Był to ekscytujący i nieskomplikowany czas, nie musiałyśmy się jakoś szczególnie przełamywać, zakochanie na tych zasadach co zawsze.

Mam to szczęście żyć wśród otwartych i tolerancyjnych ludzi i nie usłyszałam jeszcze złego słowa na temat naszego związku, moja rodzina, jej rodzina i nasi przyjaciele nas wspierają, kochają i traktują jak każdą inną parę.

Dlatego pomyślałam, że trzeba się tym podzielić, bo wiem, że nie każdy ma to szczęście i chciałabym dać przykład i tym, którzy rzadko to słyszą powiedzieć: nie jesteście sami, każdy ma prawo kochać kogo chce i być z kim chce #loveislove" - napisała Lelek, którą miliony widzów w Polsce wciąż kochają jako Natalkę z "M jak miłość".

W naszej GALERII zobaczycie ZDJĘCIA Marcjanny Lelek z dziewczyną i z planu "M jak miłość" >>>

Sprawdź też: M jak miłość. Porzucone dziecko Franki umrze?! Żona Pawła może je uratować, ale nie przyzna się do niego – WIDEO, ZDJĘCIA

Gwiazda "M jak miłość" przyznała także, że kiedy zdała sobie sprawę ze swojej orientacji seksualnej mogła liczyć na ogromne wsparcie rodziny i przyjaciół. Lelek i jej dziewczyna są przez bliskich traktowane jak każda inna para. Pod wpisem Lelek i jej pierwszym zdjęciem, na którym całuje się ze swoją ukochaną posypały się gratulacje.

M jak miłość. Dziecko Franki umiera! Ukryje to przed Pawłem i będzie koniec
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze