M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Olek zauważy u Anety niepokojące objawy! Wyśle agresywną żonę do specjalisty - ZDJĘCIA

2023-08-17 9:03

Aneta (Ilona Janyst) w 1738 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu przestanie panować nad agresją, a coraz bardziej przerażony Olek (Maurycy Popiel) wyśle wybuchową żonę na leczenie do specjalisty! Jak do tego dojdzie? Zaciekłość Anety, połączona z niekontrolowanym gniewem, da o sobie znać kiedy Chodakowska padnie ofiarą napadu w parku. Brutalny atak na Anetę w 1738 odcinku "M jak miłość" po wakacjach skończy się fatalnie, ale nie dla niej, tylko dla napastnika. Dla Olka stanie się jasne, że jego żona wymaga pomocy. Tylko co na to Aneta? Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1738 po wakacjach - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Napad na Anetę w 1738 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie punktem zwrotnym jeśli chodzi o tolerancję Olka dla zachowania żony. Od kiedy Chodakowski poznał Anetę Kryńską wiedział, że jest obdarzona niezwykłym temperamentem. Z czasem jednak zaczął podejrzewać, że lekarka, z którą wówczas zdradzał swoją pierwszą żonę Magdę (Anna Mucha), to wariatka, zdolna do największego szaleństwa, by osiągnąć swój cel.

Pięć lat temu w "M jak miłość" żądna zemsty Aneta chciała podpalić mieszkanie Olka! Tak planowała się odegrać za to, że Olek ją zostawił. Chodakowski zakończył romans z Anetą kiedy odkrył wszystkie grzechy kochanki: to jak nim manipulowała, nękała Magdę (Anna Mucha), wypisywała pod jego adresem fałszywych oskarżeń o molestowanie seksualne.

Napad na Anetę w 1738 odcinku "M jak miłość" z dramatycznym finałem!

Kiedyś Aneta była czarnym charakterem, ale już od dawna w "M jak miłość" jest kochająca, choć piekielnie zazdrosną żoną, czułą matką Boryska (Tymon Szkopek), empatyczną lekarką, która cieszy się zaufaniem pacjentów. Jednak ten "idealny" wizurek Anety legnie w gruzach gdy w 1738 odcinku "M jak miłość" padnie ofiarą napadu w parku. Podczas joggingu Anetę zaatakuje złodziej, który w tym starciu nie będzie miał z Chodakowską żadnych szans.

Napadnięta Aneta w 1738 odcinku "M jak miłość" dogoni bandytę, który ją okradnie i bez większego trudu powali go na ziemię. Po odzyskaniu swoich rzeczy pozwali przestępcy odejść. Ten jednak po upadku zacznie się skarżyć na silny ból pleców. Jeszcze tego samego dnia w 1738 odcinku "M jak miłość" złodziej zjawi się w klinice ortopedycznej Argasińskiego (Karol Strasburger) i zostanie pacjentem Anety. Badania wykażą, że dolega mu dyskopatia po urazie kręgosłupa, do którego bezpośrednio przyczyni się właśnie Chodakowska.

Agresja Anety w 1738 odcinku "M jak miłość" zagrożeniem dla Olka i ich syna?

Na wieść o agresywnym starciu Anety ze złodziejem Olek w 1738 odcinku "M jak miłość" po wakacjach będzie przerażony. Zacznie przekonywać żonę na terapię u specjalisty. Mało tego, Olek uzmysłowi Anecie, że przestaje nad sobą panować, a takie napadu gniewu mogą być niebezpieczne także dla ich syna. Oczywiście Aneta problem zbagatelizuje i nie da się wysłać na terapię.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze