M jak miłość po wakacjach 2021: Budzyński straci Magdę? Przebiegły Adam zastąpi Andrzeja w najważniejszej chwili

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021: Budzyński straci Magdę? Przebiegły Adam zastąpi Andrzeja w najważniejszej chwili

M jak miłość po wakacjach 2021: Budzyński straci Magdę? Przebiegły Adam zastąpi Andrzeja w najważniejszej chwili

Szok w "M jak miłość" po wakacjach 2012! Wszystko wskazuje na to, że Budzyński (Krystian Wieczorek) straci Magdę (Anna Mucha) na rzecz uroczego i zawsze obecnego nauczyciela Ani (Gabriela Świerczyńska)! I trzeba przyznać, że Andrzej nieźle sobie na to "zapracuje" - znów w bardzo ważnym dla Magdy momencie życia będzie przy niej Adam (Wojciech Świeściak), a małżonka zabraknie... Warecki okaże się niezwykle sprytnym "czarusiem", gotowym na każde wezwanie pani Budzyńskiej, a do tego mającym mnóstwo wolnego czasu. Czy w ten chytry sposób nauczyciel wygra z wziętym prawnikiem wojnę o serce jego żony?

Andrzej w "M jak miłość" straci Magdę po wakacjach 2021? Znów to Adam będzie przy niej w trudnej chwili

W nowym sezonie "M jak miłość" Adama Warecki będzie kontynuował z Magdą, to zaczął tuż przed wakacjami 2021. Jak pamiętamy uroczy wychowawca i nauczyciel języka polskiego Ani zwrócił uwagę na jej macochę i szybko wykorzystał moment, jak znaleźć się bardzo blisko. Magda straciła prawo jazdy i natychmiast zjawił się "anioł", gotów poświęcić każdą sekundę swojego bezcennego czasu na jazdy doszkalające. 

Ostatecznie Budzyński, który zachowywał się w "M jak miłość" w tej sprawie trochę jak "słoń w składzie porcelany", dokuczając i śmiejąc się z żony, nieco stracił w oczach Magdy. Z jednej strony stał Adam - zawsze uważny, słuchający i wspierający, z drugiej umierający ze śmiechu mąż.... I Magda zaczęła coraz więcej czasu spędzać z nauczycielem...

Zobacz koniecznie: M jak miłość po wakacjach 2021. Majka załatwi Zduńskich na całego. Weźmie ich na litość, a potem pokaże prawdziwą twarz?

Aneta z M jak Miłość pokazała prawdziwą twarz. Ilona Janyst długo nie mogła dojść do siebie. Poszło o jeden wpis na Instagramie - WIDEO
M jak miłość odc. 1593. Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Magda (Anna Mucha)

Niestety, w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021 sytuacja w tym trójkącie nie będzie wyglądała lepiej dla Budzyńskiego. W jednym z nowych odcinków Magda będzie już gotowa podejść do kolejnego egzaminu na prawo jazdy. I znów nie będzie przy niej Andrzeja, tylko sprytny Adam!

To właśnie Warecki w "M jak miłość" po wakacjach 2021 będzie wspierał panią Budzyńską w wielkim egzaminacyjnym stresie. Co gorsze, znów zobaczy ich razem Ania, która postanowi tego Magdzie nie podarować...  Gdzie w tym czasie będzie mecenas Budzyński? Dowiemy się w jednym z nowych odcinków 22 sezonu serialu!

Nie przegap: Aneta z M jak miłość pokazała prawdziwą twarz. Ilona Janyst długo nie mogła dojść do siebie. Poszło o jeden wpis na Instagramie - WIDEO

M jak miłość po wakacjach 2021. Magda (Anna Mucha)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1593. Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1593. Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Najnowsze