M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek straci Kingę przez swoją głupotę. Nie zauważy drobnego szczegółu - ZDJĘCIA

2020-07-16 15:01 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek straci Kingę przez swoją głupotę. Nie zauważy drobnego szczegółu
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek straci Kingę przez swoją głupotę. Nie zauważy drobnego szczegółu

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Piotrek (Marcin Mroczek) straci Kingę (Katarzyna Cichopek) przez zwykłą... głupotę! Zamyślony nad swoją przygodą z seksi prawniczką Kamilą (Anna Gorajska) nie zauważy bardzo istotnego szczegółu... Czy naprawdę Kamila jest tego warta, żeby za jednym zamachem stracić dla niej głowę, wspaniałą żonę i dzieci? A dokładnie taki wariant wydarzeń szykuje się dla "bujającego w obłokach" Zduńskiego po wakacjach 2020! Czy Piotrek w "M jak miłość" okaże się aż tak głupi? Zobacz koniecznie ZDJĘCIA Z PLANU!

M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek nie zauważy, jak traci Kingę! Brat dosłownie sprzątnie mu ją sprzed nosa! 

Czy naprawdę Piotrek okaże się takim nieuważnym małżonkiem, że po powrocie do Polski z USA natychmiast straci żonę? Wiele na wskazuje, bo i Piotrka nie było bardzo długo, a Paweł (Rafał Mroczek) nie tylko zawsze był na każde skinienie Kingi i to coraz bliżej. Jednak najważniejsza rzecz, której zajęty koleżanką prawnik nie weźmie pod uwagę po wakacjach 2020, to kwestia zamiany ról w jego rodzinie... Głową w domu Piotrka po prostu zostanie Paweł! Jak do tego dojdzie?

Jak pamiętamy, Piotrek w ostatnim sezonie "M jak miłość" poleciał na kilka miesięcy do Stanów w celach zawodowych. Ale zajął się tam też celami osobistymi, w efekcie czego Kamila przyleci za nim do Polski i zacznie dręczyć jego żonę! Ale zajęty sobą Zduński nie zauważy najważniejszego: jego zmęczone czekaniem dzieci znów zaczną Pawła uważać za tatę... A nie będzie to pierwszy raz, kiedy własnie w ten sposób Paweł zbliży się do Zduńskiej. Czy tym razem, przez brak  myślenia Piotrka wygra bratobójcza wojnę o Kingę?   

M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek będzie miał straszny wypadek. Pobiegnie za Kingą i będzie zwijał się z bólu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

M jak miłość: Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: Instagram

Kinga w którymś momencie po wakacjach 2020, po powrocie Piotrka w "M jak miłość" będzie miała dość jego niezdecydowania, czy woli Kamilę, czy swoją rodzinę. A kiedy zdobędzie twarde dowody zdrady od kochanki męża będzie już poważnie myślała o rozwodzie!

Materiały z planu serialu "M jak miłość", zamieszczane przez Katarzynę Cichopek i Marcina Mroczka na ich profilach na Instagramie sugerują, że małżonkowie Zduńscy będą sporo wyjeżdżać poza Warszawę. Podczas jednej z takich wypraw Piotrek będzie miał nawet niebezpieczny wypadek, innym razem wybiorą si,ę na ognisko z Magdą i Andrzejem. Gwiazdy na planie całkiem dobrze się bawią w swoim towarzystwie  - ZOBACZ ZDJĘCIA! Ale zapowiada się na to, że w nowych odcinkach po wakacjach 2020 między Kinga a Piotrkiem będzie zupełnie odwrotnie. I wszystko przez jego głupotę!

M jak miłość: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: Instagram

Najnowsze