M jak miłość po wakacjach 2020. Rozwód Zduńskich? Prawniczka Kamila dostarczy Kindze dowody na zdradę Piotrka!

2020-07-16 10:07 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Rozwód Zduńskich? Prawniczka Kamila dostarczy Kindze dowody na zdradę Piotrka!
Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość po wakacjach 2020. Rozwód Zduńskich? Prawniczka Kamila dostarczy Kindze dowody na zdradę Piotrka!

W nowych odcinkach "M jak miłość" zaraz po wakacjach 2020 zobaczymy rozwód Zduńskich? Seksowna prawniczka Kamila (Anna Gorajska) dostarczy Kindze (Katarzyna Cichopek) dowody na zdradę Piotrka (Marcin Mroczek)! Nie wiadomo jeszcze, czy kochanka Piotrka oszaleje na jego punkcie, czy postanowi zabawić się życiem Kingi, ale na pewno nie odpuści... Co pokaże Kindze w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020? Jeżeli ma zdjęcia, filmy lub miłosne słowa na dowód zdrady Piotrka, szykuje się rozwód u Zduńskich!

M jak miłość po wakacjach 2020. Kochanka Piotrka doniesie o wszystkim jego żonie! Kinga zdecyduje się na rozwód?

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 okaże si,e, że seksowna prawniczka Kamila przyleci za Piotrkiem do Polski! I będzie nachodziła nie tylko jego, ale weźmie się też za Kingę! Czy to obsesja na punkcie kochanka czy taka zabawa bogatej pani, dość, że Kinga nie tylko będzie słyszała o niej w domu, ale zobaczy ją tuż przy bistro! Czy dojdzie do decydującej rozmowy żony i kochanki Piotrka?  

Wiele zależy od tego, w jakim celu Kamila zacznie nękać Kingę w "M jak miłość". Jeżeli ma twarde dowody na zdradę Zduńskiego może je zechcieć pokazać jego żonie... Czy to będą zdjęcia, filmy, sms-y, czy może miłosne maile nie wiemy, dość że po wakacjach 2020 sprawa zrobi się bardzo poważna! 

M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek będzie miał straszny wypadek. Pobiegnie za Kingą i będzie zwijał się z bólu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

M jak miłość: Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: Instagram

Niestety, atmosfera w domu Zduńskich po powrocie Piotrka z USA po wakacjach 2020 będzie fatalna. Wiemy już, że Kinga i Piotrek będą się strasznie kłócić, a Piotrek z jednej strony będzie szalał z pożądania, a z drugiej myślami będzie przy Kamili. Kinga będzie miała w pewnym momencie już dość tej huśtawki! Czy właśnie wtedy spotka się z Kamilą w "M jak miłość"?

Najważniejsze jest to, co zrobi Kinga w "M jak miłość", kiedy zobaczy dowody zdrady Piotrka pokazane jej przez seksowną prawniczkę. Czy w nie uwierzy i zdecyduje się wnieść do sądu sprawę o rozwód z winy niewiernego małżonka? A może poważnie z nim porozmawia i okaże się, że z "dużej chmury mały deszcz", bo Kamila na przykład sfabrykuje "dowody"? Czy Kamila z zazdrości lub dla zabawy zniszczy ostatecznie małżeństwo Zduńskich zobaczymy zaraz po wakacjach 2020!