M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek będzie miał straszny wypadek! Pobiegnie za Kingą i będzie zwijał się z bólu! - WIDEO

2020-07-10 13:04 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek będzie miał straszny wypadek. Pobiegnie za Kingą i będzie zwijał się z bólu! - WIDEO
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek będzie miał straszny wypadek. Pobiegnie za Kingą i będzie zwijał się z bólu! - WIDEO

W "M jak jak miłość" po wakacjach 2020 Piotrek (Marin Mroczek) będzie miał straszny wypadek! Wyciekły zdjęcia z planu, na których widać, że biegnie za Kingą (Katarzyna Cichopek) i zaraz potem zwija się z bólu! Szokujące wideo opublikował na swoich profilach na Tik-Tok-u i na Instagramie Marcin Mroczek. Serialowa Kinga wygląda na zupełnie niewzruszoną tym, co przydarzyło się jej mężowi i nawet się nie odwróci! Co się stanie Piotrkowi podczas niebezpiecznej wyprawy z żoną w "M jak miłość" po wakacjach 2020?

M jak miłość po wakacjach. Piotrek dla Kingi narazi nawet własne życie! Będzie zwijał się z bólu, ale żona ręki mu nie poda!

Marcin Mroczek pokazał fanon na swoim Instastory, jaki los czeka jego serialowego Piotrka w "M jak miłość" po wakacjach 2020! Na wideo widać, że para wybierze się razem na wycieczkę, podczas której Piotrek będzie miał groźny wpadek, a Kinga pobiegnie dalej nie wzruszona! o się stanie Zduńskiemu?

Na materiale z Tik Toka Marcina Mroczka widzimy, że małżonkowie w "M jak miłość" wybiorą się razem po wakacjach 2020 w okoliczności przyrody. W pewnym momencie będą musieli przejść przez rzekę po bardzo niebezpiecznym, prowizorycznym mostu z pni drzew i gałęzi. Kinga przebiegnie po śliskich konarach suchą stopą i nawet nie obejrzy się za siebie! Mąż będzie próbował dotrzymać jej kroku i skończy się to dla niego tragicznie!

Zobacz też: M jak miłość. Fani znają wynik 2 tury wyborów! Będziecie w szoku. Kto prezydentem?

M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek będzie miał straszny wypadek. Pobiegnie za Kingą i będzie zwijał się z bólu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

M jak miłość: Katarzyna Cichopek (Kinga), Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: Instagram/Tik Tok

Niestety, podczas biegu za żoną Piotrek straci równowagę i upadnie! Jak napisał sam gwiazdor w opisie zdjęcia z tego momentu: - To bolało! Auć! Czy Piotrek zrobi sobie w "M jak miłość" po wakacjach 2020 poważną krzywdę?

Na szczęście nie - bieg za żoną choć okaże się w skutkach bolesny - skończy się tylko przemoczeniem spodni Mroczka. Na wideo z planu widać, jak panie z ekipy suszą suszarką strój Piotrka, aby mógł wziąć udział w następnym ujęciu do nowego odcinka "M jak miłość".

Czytaj koniecznie: M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia tylko Kindze zdradzi co czuje do Michała. Brutalnie szczere wyznanie

Jednak zastanawia reakcja Kingi, która nie zwraca w ogóle uwagi na to co się dzieje z Piotrkiem i jego jęki, że boli. Czy Zduńska w "M jak miłość" naprawdę będzie miała już dosyć niewiernego małżonka po wakacjach 2020?

M jak miłość: Katarzyna Cichopek (Kinga), Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: Instagram/Tik Tok

Najnowsze