M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł będzie ojcem! Zada ostateczny cios bratu Piotrkowi

2020-07-16 12:38 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł będzie ojcem! Zada ostateczny cios bratu Piotrkowi
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł będzie ojcem! Zada ostateczny cios bratu Piotrkowi

W nowych odcinkach "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) zostanie ojcem! Czy w ten sposób zada ostateczny cios swojemu bratu, Piotrkowi (Marcin Mroczek) w wojnie o rodzinę? Podczas długiej nieobecności Piotrka Paweł znów zastępował dzieciom Zduńskich tatę... Czy w "M jak miłość" po wakacjach 2020 nie da się już tego odkręcić? Paweł zakochał się w Kindze (Katarzyna Cichopek), a Piotrek uznał, że z tego powodu traci rodzinę... Czy Zduński zauważy w nowych odcinkach "M jak miłość", że sam jest temu winien?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 okaże się, że Paweł dostał kolejną szansę, żeby zbliżyć się do Kingi. I to nie "szansę od losu", a Piotrek sam mu wręczy okazję! Dzięki długiej nieobecności prawnika w domu, Kinga zawalona nadmiarem obowiązków i tęsknotą znów skorzysta z pomocy szwagra... 

Bardzo istotnym elementem tej "układanki" będzie sytuacja dzieci, które od lat tęsknią za ciągle zapracowanym tatą, a jego wyjazd do USA na kilka miesięcy doprowadzi je na skraj rozpaczy! Jak pamiętamy, Paweł zawsze chętnie pomagał Kindze w opiece nad dziećmi i tak tez będzie po wakacjach 2020. I nawet triumfalny powrót Piotrka nic tu nie zmieni!   

M jak miłość po wakacjach 2020. Makabryczne wydarzenia w życiu Zduńskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kinga w "M jak miłość" po wakacjach 2020 będzie bardzo zadowolona, że znów na pomoc szwagra może liczyć. Dzieci powoli zaczną traktować go jak tatę! Czy Piotrek przez swoją karierę i romans z seksowną koleżanką po fachu (Anna Gorajska) straci wszystko, co kocha?

Gdyby tak miał zakończyć się kryzys u Zduńskich, byłaby to wielka przegrana Piotrka w wojnie z bratem o Kingę i rodzinę. Paweł już nie raz udowodnił, że jest doskonałym tatą nie tylko dla dzieci Kingi i Piotrka, ale również dla Basi. Czy po wakacjach 2020 zostanie mu to wynagrodzone i Paweł w ten sposób zdobędzie "nagrodę główną", czyli miłość Kingi? Jest to tym bardziej prawdopodobne, że Kinga w "M jak miłość" nie wytrzyma huśtawki emocjonalnej, jaką zafundują jej małżonek z kochanką po powrocie ze Stanów...

Najnowsze