M jak miłość. Piotrek ujawni ile dzieci będą mieli Franka i Paweł. Naprawdę zdecydują się aż na taką gromadkę?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Piotrek ujawni ile dzieci będą mieli Franka i Paweł. Naprawdę zdecydują się aż na taką gromadkę?

M jak miłość. Piotrek ujawni ile dzieci będą mieli Franka i Paweł. Naprawdę zdecydują się aż na taką gromadkę?

2022-02-08 20:02

Piotrek (Marcin Mroczek) z "M jak miłość" najlepiej zna brata i zawsze był z nim zżyty. Nic dziwnego, że to właśnie on zna plany Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik). Dopiero teraz wyszło na jaw, czego bliscy młodej pary życzyli im na ślubie. W kulisach "M jak miłość" ukochany Kingi (Katarzyna Cichopek) wygadał się, ile Franka i Paweł powinni mieć dzieci! Paweł opiekuje się już Basią (Gabriela Raczyńska), więc ilość planowanych pociech, którą podał Piotrek jest dość zaskakująca! Zdecydują się na dom pełen dzieci?

Piotrek z "M jak miłość" wygadał się o dzieciach Franki i Pawła. Jego życzenia mówią wszystko! 

W najnowszych kulisach "M jak miłość" ujawniono, czego France i Pawłowi życzyli bliscy. Przede wszystkim serialowa Kinga chwaliła wygląd szwagierki, która w dniu śluby faktycznie wyglądała pięknie!

- Dziewczyno, wyglądasz tak pięknie, że trochę zazdrosna jestem, ale w sumie... dziś twoje święto! - żartuje do kamery Katarzyna Cichopek. - Franka wygląda super, ale w końcu ja też muszę super wyglądać - dodaje serialowa Marysia (Małgorzata Pieńkowska).

Młoda para dostała moc wyjątkowych życzeń, czego scenarzyści nie zawarli w odcinku "M jak miłość" ze ślubu Franki i Pawła.

- Kochani, ja w ogóle gratuluję, że do tego wesela wreszcie doszło - śmieje się Magda (Anna Mucha) z "M jak miłość". - Młodzi zawsze będą chodzić swoimi ścieżkami, a małżeństwo jest po to, żeby po tych ścieżkach chodzić we dwójkę. Ja życzę tylko, żeby zawsze wracali do swojego rodzinnego domu - dodaje Barbara (Teresa Lipowska). 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1636: Potworny koniec Budzyńskiego i Wernera. Klienci kancelarii po tym co usłyszą o przeszłości Andrzeja zaczną uciekać jeden po drugim! – ZDJĘCIA

Największym zaskoczeniem w kulisach "M jak miłość" okazują się życzenia od Piotrka. Brat pana młodego ujawnił, że Zduński powinien mieć co najmniej tyle dzieci, co on!

- Brat, życzę ci, żeby to była już ta ostatnia - mówi ukochany Kingi i nawiązuje do dość sporej ilości partnerek Pawła. - Miłości, radości, no i przynajmniej czwórki dzieci. Pamiętaj, idź w ślady brata - dodaje Zduński żartobliwym tonem.

Czy Piotrek z "M jak miłość" przewidzi, że młode małżeństwo naprawdę zdecyduje się na aż czwórkę pociech? 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2576: Powrót Kornela! Zasypie rodzinę prezentami! Sławka da się przekupić?

Trzeba pamiętać, że Paweł z "M jak miłość" ma już pod opieką Basię, a jeśli naprawdę zdecydowałby się na czwórkę dzieci z Franką, musiałby zajmować się aż piątką! Zastanawiające są decyzje, które góralka i Zduński podejmą po powrocie z podróży poślubnej. Zdecydują się na powiększenie mieszkania i zaczną snuć plany o tym, że odkupią mieszkanie sąsiada i w ten sposób mieliby o wiele więcej miejsca. To może być znak, że chcą mieć dużą przestrzeń dla dzieci. Póki co Franka nie jest jednak w ciąży i nie wiadomo kiedy i na ile pociech zdecydują się państwo młodzi. 

M jak miłość. Tych scen na ślubie Franki i Pawła nikt nie wiedział! Szczęście Zduńskich nie potrwa długo?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze