M jak miłość. Zaskakująca decyzja Franki i Pawła po ślubie. Zduńscy zostaną rodzicami?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Zaskakująca decyzja Franki i Pawła po ślubie. Zduńscy zostaną rodzicami?

M jak miłość, odcinek 1638: Zaskakująca decyzja Franki i Pawła po ślubie. Zduńscy zostaną rodzicami?

2022-02-06 21:54

Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" dopiero co wzięli ślub, a już zaczną snuć poważne plany na przyszłość. Wrócą z podróży poślubnej i ujawnią, że wprowadzają w życie duże zmiany. Mocno zdziwiona będzie przede wszystkim Basia (Gabriela Raczyńska), bo ojciec nic jej nie wspominał o ważnych decyzjach. W 1638 odcinku "M jak miłość" Zduński i góralka obwieszczą wszystkim wymowną nowinę, która da do myślenia. Wkrótce zostaną rodzicami? Ich plan zaszokuje wszystkich i nikt się tego nie spodziewa.

"M jak miłość", odcinek 1638 - wtorek, 15.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Franka i Paweł w "M jak miłość" wreszcie wzięli ślub, a teraz zaczną snuć poważne plany na przyszłość. Zduński od początku nie był pewny uczuć do góralki, która bardzo starała się o tę znajomość. Brat Piotrka (Marcin Mroczek) stosunkowo niedawno stwierdził, że Franka to miłość jego życia i to z nią planuje zostać na zawsze. Jak wiadomo, Zduński miał dość duże powodzenia u kobiet i często zmieniał partnerki. Okazuje się, że i on poczuł potrzebę ustatkowania się i ożenił się z Franką. 

Niebawem w "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Franka i jej świeżo upieczony mąż mają poważne plany na przyszłość. Swoją decyzję ogłoszą w 1638 odcinku "M jak miłość", kiedy zaproszą do mieszkania rodziców Jaśka (Stanisław Dusza). Zduńscy będą wiedzieli, że związek Basi i chłopaka się rozwija, więc postanowią zapoznać się z  Igorem (Bogusław Kudłek) i Dagmarą (Anna Grycewicz). Spotkanie nie przebiegnie tak, jakby życzyli sobie tego Paweł i Franka, bo ojciec Jaśka obmaca góralkę, w potem będzie się tłumaczył, ze dotknął ją przez przypadek. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1638: Rewolucja u Franki i Pawła po ślubie! Czeka ich smutne pożegnanie z córką Basią - ZDJĘCIA

Basia w 1638 odcinku "M jak miłość" ucieszy się na wiadomość od Franki i Pawła. Okaże się, że Zduńscy mają w planach powiększyć mieszkanie. Uznają, że dobrym pomysłem będzie odkupienie mieszkania sąsiada, remont i w ten sposób powiększenie dotychczasowej powierzchni. Od razu nasuwa się myśl, że za taką decyzją kryje się coś więcej. W końcu po co France i Pawłowi dodatkowa przestrzeń, skoro Basia dojrzewa i pewnie niedługo i tak opuściłaby rodzinny kąt. Przez długi czas France i Pawłowi było wygodnie w mieszkaniu, więc czy chcą je powiększyć, bo planują też powiększenie rodziny? 

Taki obrót sprawy wydaje się logiczny, ale póki co Franka i Paweł nie wspomną na głos o dziecku. Skupią się na informacji, że planują powiększenie mieszkania, a Basia ucieszy się, bo mogłaby mieć więcej miejsca na schadzki z Jaśkiem. Widać, że Zduńscy poważnie podchodzą do życia razem i mają coraz więcej pomysłów na wspólną przyszłość. Można się więc domyślić, że o dziecku też porozmawiają, jeśli już stworzą ku temu warunki. 

Przeczytaj: Mikołaj Roznerski stracił pracę w serialu! Czy z M jak miłość też zniknie?

M jak miłość. "Drugie dziecko" w domu Kamila i Anity. Werner sprowadzi na rodzinę Gryca pecha
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze