Mikołaj Roznerski stracił pracę w serialu! Czy z M jak miłość też zniknie?

i

Autor: MTL Maxfilm Mikołaj Roznerski stracił pracę w serialu! Czy z M jak miłość też zniknie?

Mikołaj Roznerski stracił pracę w serialu! Czy z M jak miłość też zniknie?

Mikołaj Roznerski, gwiazdor "M jak miłość" stracił pracę w serialu! Chodzi oczywiście o rolę Piotra Korbana w "Na dobre i na złe", ale fani natychmiast zaczęli się niepokoić, czy "prawem serii" Roznerski nie zniknie też z ekranów telewizorów jako Marcin Chodakowski? Nagłe "uśmiercenie" bohatera Roznerskiego, który do ekipy serialu dołączył zaledwie kilka miesięcy temu i nieźle w nim namieszał, prowokuje pytania o najważniejszą rolę w jego serialowym dorobku. Co będzie z Marcinem w "M jak miłość"? Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ miłość bohaterów Roznerskiego jako Korbana i Chodakowskiego!

Mikołaj Roznerski żegna się z serialem! Co będzie z Marcinem w "M jak miłość"?

Piotr Korban w "Na dobre i na złe" umierał dwa razy. Za pierwszym razem uratował go rywal do serca Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki), ale za drugi już się nie uda! Wszyscy będą płakać, kiedy w 836 odcinku serialu o Leśnej Górze boski policjant naprawdę odejdzie. Fani "M jak miłość" natychmiast zaczęli się niepokoić o losy uwielbianego Marcina Chodakowskiego.

Obaj serialowi bohaterowie Roznerskiego mają niebezpieczne zawody i łamią kobiecie serca. Korban jest policjantem, który samotnie wyrusza na niebezpieczne misje pod przykrywką. Marcin Chodakowski to aktualnie detektyw, który nie boi się nikogo i już prawie zginął postrzelony w 1627 odcinku "M jak miłość"! Chodakowski ustatkował się u boku Izy (Adriana Kalska), a Korban odbił Hanię Michałowi. Niestety, Sikorka będzie jeszcze długo płakać po jego śmierci w "Na dobre i na złe".  

Zobacz też: Śmierć Piotra w Na dobre i na złe. Mikołaj Roznerski odejdzie w 836 odcinku! Korban umrze podczas operacji - ZDJĘCIA

Marcin i Iza w "M jak miłość" to do lat ulubiona para serialu. Fani zmartwili się bardzo, kiedy Kalska ogłosiła, iż prywatnie rozstali się i nie są już parą. Wówczas padły pierwsze pytania co teraz będzie z Izą i Marcinem?

W "M jak miłość" Iza i Marcin właśnie wrócili do siebie po burzliwych kryzysie, który spowodowała zazdrość Chodakowskiego o Michała (Paweł Deląg). Wówczas małżonkowie padli ofiarami spisku niejakiego Bosackiego (Dariusz Kordek), który z zemsty o mało nie doprowadził do ich rozstania. Aktualnie na horyzoncie detektywa pojawiła się piękna klientka Sylwia (Kamila Boruta), która postanowiła zdobyć go za wszelką cenę...

W nowych odcinkach "M jak miłość" Iza i Marcin będą przeżywali "drugą młodość" swojej miłości, a ich sceny łóżkowe przejdą do historii najgorętszych w serialu. Tymczasem Roznerski i Kalska rozstali się i pytanie, jak długo dadzą radę udawać szczęśliwie zakochanych w "M jak miłość"...

Gwiazdy "M jak miłość" rozpoczęły już też kolejny etap ich solowych karier aktorskich. Roznerski coraz częściej widziany jest w kinie, a Kalska gra główną rolę w serialu konkurencji "Papiery na szczęście". Oboje też dużo grają w teatrze. 

Jak będzie z Marcinem w "M jak miłość"? Role Korbana i Chodakowskiego nie są ze sobą w żaden sposób powiązane, więc śmierć bohatera w Leśnej Górze nie powinna wpłynąć w żaden sposób na życie detektywa. Natomiast błyskawiczna kariera Roznerskiego może za jakiś czas spowodować, że dla swojej serialowej życia nie będzie miał zwyczajnie czasu. 

Czytaj także: Magda z M jak miłość potwierdza rozstanie z Budzyńskim? Anna Mucha sama jest zaszokowana scenariuszem

Miłość Izy i Marcina w M jak miłość przetrwa nawet rozstanie aktorów! Aż żal będzie patrzeć na Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze