Barwy szczęścia, odcinek 2576: Powrót Kornela! Zasypie rodzinę prezentami! Sławka da się przekupić?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2576: Powrót Kornela! Zasypie rodzinę prezentami! Sławka da się przekupić?

Barwy szczęścia, odcinek 2576: Powrót Kornela! Zasypie rodzinę prezentami! Sławka da się przekupić?

W 2576 odcinku "Barw szczęścia" czeka nas szokujący powrót wiarołomnego Kornela! Jezierski (Jakub Bohosiewicz) , który zniknął z kochanką, zostawiając rodzinę bez grosza przy duszy, znienacka zacznie obsypywać Sławkę (Ewelina Serafin) i dzieci prezentami! Jezierska przeżyła w międzyczasie już najgorsze upokorzenia, ostatecznie została służącą swojej dawnej pokojówki, Żabci (Hanna Klepacka). Jak zareaguje Jezierska 2576 odcinku "Barw szczęścia", kiedy skruszony mąż zacznie obsypywać ją dziwacznymi kosztownościami?

"Barwy szczęścia" odcinek 2576 - piątek, 17.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2576 odcinku "Barw szczęścia" Sławka, Patryk (Konrad Skolimowski) i Jowita (Magdalena Żak) zaczną dostawać dziwne prezenty. Szybko wyjdzie na jaw, że tajemniczym darczyńcą jest Kornel, który zawinął się z kochanką i zostawił rodzinę bez grosza! Co takiego wydarzy się w życiu Jezierskiego, że przypomni sobie o najbliższych?

Przypomnijmy - Kornel w "Barwach szczęścia" zniknął z życia rodziny nagle. Jezierski oszalał na punkcie młodszej i łądniejszej kochanki i jednym ruchem zniszczył wystawne życie swojej żony i dzieci.

Na efekty nie trzeba było długo czekać - Sławka w "Barwach szczęścia" podejmowała się każdej pracy, żeby zarobić na kąt do wynajęcia i jedzenie, a ostatecznie zostanie służącą Żabci, która jeszcze kilka miesięcy wcześniej wygrała casting na jej pokojówkę.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1635: Choroba Kalinki ciosem dla Uli. Nie sprawdzi się jako zastępcza matka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Tymczasem w 2567 odcinku "Barw szczęścia" Kornel równie nagle, jak zniknął, wróci zasłaniając się stosem dziwacznych prezentów. Jak zareaguje jego rodzina na próbę wkupienia się w ich łaski?

Na razie to, co podaruje Kornel Sławce i dzieciom w 2567 odcinku "Barw szczęścia" jest jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic produkcji. Trudno też orzec, jak Jezierscy zareagują na prezenty męża i ojca, jednak znając Sławkę, można przypuszczać, że długo nie będzie się opierała wiarołomnemu Kornelowi... A może przez te miesiące upokorzeń czegoś się nauczyła i już będzie wiedziała, że nie kosztowne drobiazgi są w życiu najważniejsze?   

Czytaj także: Zniewolona 3, odcinek 16: Żadan dopadnie Katię w kryjówce. Siostra Grigoria ją wykończy - ZWIASTUN

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze