M jak miłość. Piotrek i Paweł mają nowe role! Bracia Mroczek nie przychodzą już na plan serialu

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Piotrek i Paweł mają nowe role! Bracia Mroczek nie przychodzą już na plan serialu

M jak miłość. Piotrek i Paweł mają nowe role! Bracia Mroczek nie przychodzą już na plan serialu

2021-06-29 13:09

Piotrek (Marcin Mroczek) i Paweł (Rafał Mroczek) znikną z "M jak miłość"? Serialowi Zduńscy mają teraz inne zajęcia i przestali pojawiać się na planie serialu. Aktorzy mieli dogrywać kolejne wątki, które pojawią się w "M jak miłość" po wakacjach 2021. Na próżno szukać jednak bliźniaków na planie zdjęciowym. Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie musiała grać sama? Sprawdź, dlaczego Zduńscy nie pojawiają się na nagrywkach.

Piotrek i Paweł z "M jak miłość" nie pojawiają się na planie. Oddali się zupełnie innej roli

Piotrek i Paweł grają w "M m jak miłość" od początku istnienia serialu. Widzowie kochają perypetie Zduńskich, więc mogą być zdziwieni, że Marcin i Rafał Mroczek nie pojawiają się na planie. Obaj poświęcili się innej roli, roli kibiców! Są wielkimi fanami piłki nożnej i ochoczo śledzą Euro 2020. Dodają wiele zdjęć z przebiegu meczy, a na początku turnieju z wielkim zapałem kibicowali Polsce. Kiedy rodacy odpadli z rozgrywek, serialowi Zduńscy nadal zostali pochłonięci przez śledzenie innych drużyn. Nikt się nie spodziewał, że aż tak pochłonie ich rola kibica. 

Przeczytaj: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

M jak miłość. Trudno uwierzyć w to co się dzieje w domu Kingi i Piotrka! Ostatnie chwile przed katastrofą

Rafał i Marcin Mroczek nie pojawiają się ostatnio na planie "M jak miłość", bo mają przerwę w graniu w serialu. Ich sceny będą kontynuowane dopiero w późniejszym czasie. Na pewno jednak nie odchodzą z serialu, a na Zduńskich czeka wiele nowych wyzwań. Piotrek i Kinga w minionym sezonie "M jak miłość" przechodzili duży kryzys małżeński, ale udało im się pogodzić. W nowych odcinkach będą się borykać z pełnym domem na Deszczowej, bo nie dość, że zaproponowali wspólnej mieszkanie rodzicom, to jeszcze dołączył do nich pies. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3255: Michał doprowadzi do tragedii. Iga straci zdrowie przez jego obsesję na punkcie Kingi

Paweł z "M jak miłość" również będzie miał swoje problemy. Oświadczył się France (Dominika Kachlik), która przyjęła pierścionek, ale to nie oznacza szczęśliwego zakończenia. Bandyta Krzysiek (Michał Chruściel) nie będzie chciał pozwolić, by ślub doszedł do skutku. Znajdzie sobie sojuszniczkę w postaci Majki (Laura Samojłowicz) i oboje spróbują zniszczyć Zduńskiego i jego nową narzeczoną. 

Na Piotrka i Pawła w "M jak miłość" czeka więc wiele wyzwań. Ich rola kibica nie przeszkodzi w grze w serialu. Euro 2020 skończy się z połową lipca, a oni będą mogli skupić się na swoich rolach. 

Najnowsze