M jak miłość. Patrycja urodziła, ale ukrywa dziecko Łukasza! Poszukiwania noworodka z zaskakującym finałem - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Patrycja urodziła, ale ukrywa dziecko Łukasza! Poszukiwania noworodka z zaskakującym finałem - ZDJĘCIA

M jak miłość. Patrycja urodziła, ale ukrywa dziecko Łukasza! Poszukiwania noworodka z zaskakującym finałem - ZDJĘCIA

2021-12-10 9:49

Poród Patrycji (Alżbeta Lenska) w "M jak miłość" skończy się szczęśliwie i na świat przyjedzie zdrowe dziecko Łukasza Wojciechowskiego (Jakub Józefowicz). Problemy Patrycji z donoszeniem ciąży, zażywane leki antydepresyjne nie będą miały wpływu na maleństwo. Patrycja urodzi dziecko kochanka w "M jak miłość" za kilka tygodni, ale te sceny już zostały nakręcone przez ekipę serialu. Na razie Patrycja musi ukrywać dziecko przed całym światem. Dopiero co za kulisami "M jak miłość" trwały wielkie poszukiwania noworodka. Wydaje się, że koszmar Patrycji, uwięzionej przez męża potwora, Argasińskiego (Karol Strasburger) będzie trwał nadal.

Kiedy Patrycja urodzi w "M jak miłość", w którym odcinku poród?

Patrycja z "M jak miłość" już urodziła dziecko Łukasza, które za swoje uznał jej bezwzględny mąż Jerzy Argasiński! Na razie tylko nieliczni członkowie ekipy "M jak miłość" wiedzą czy Patrycja będzie miała córkę czy syna. Ale dziecko jest już na planie serialu, choć poszukiwania odpowiedniego niemowlęcia do roli, maleństwa, które będzie miało zaledwie jeden lub dwa miesiące trwało dość długo! Tuż przed kręceniem sceny porodu Patrycji w "M jak miłość" produkcja prosiła nawet swoich fanów, żeby pomogli znaleźć dziecko, które dołączy do obsady jako córka lub syn Łukasza Wojciechowskiego i jego byłej kochanki.

Nie przegap: Odeszli z M jak miłość, ale w ich miejsce pojawią się nowe gwiazdy! Po zwolnieniu Olgi Szomańskiej, Tomasza Oświecińskiego i Barbary Kurdej-Szatan znane nazwiska w obsadzie - ZDJĘCIA

Na szczęście poszukiwania dziecka do "M jak miłość" zakończyły się sukcesem, co sama Alżbeta Lenska ogłosiła na swoim profilu na Instagramie. "Jakbyście pytali o dziecko Patrycji to ma się na planie dobrze" - napisała aktorka. Ale nie mogła pokazać twarzy dziecka, ani też ujawnić czy to syn czy córka. Na razie serialowa Patrycja musi ukrywać dziecko, bo twórcy "M jak miłość" nie chcą zdradzać zbyt wielu szczegółów. Poród Patrycji to wydarzenie, które w telewizji widzowie zobaczą najwcześniej na przełomie marca i kwietnia przyszłego roku, więc na razie jest zbyt wcześniej, by podawać tak istotne detale z fabuły.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1621: Romans Łukasza i Kasi wybuchnie z nową siłą! Patrycja zobaczy go z młodszą kochanką - ZDJĘCIA

Przed porodem Patrycji w "M jak miłość" rozegrają się jednak dramatyczne wydarzenia. Dręczona przez męża Argasińska stanie się więźniem we własnym domu. Bezwzględny Jerzy nie pozwoli jej odejść, przejrzy i zniszczy każdy plan ucieczki Patrycji. Aż wreszcie dojdzie do tego, że faszerowana lekami Patrycja zupełnie się podda, podporządkuje woli męża.

Wkrótce w "M jak miłość" Argasiński będzie miał wspólniczkę, własnego szpiega, który pomoże mu kontrolować każdy ruch Patrycji. W życiu Argasińskich pojawi się tajemnicza staruszka Bogna. To jednak dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" w styczniu 2022 roku. Podejrzana kobieta nie pozwoli Patrycji zbliżyć się do Łukasza. Co więcej będzie donosiła Argasińskiemu o każdej próbie zbliżenia się Łukasza do Patrycji. Na szczęście Wojciechowski zorientuje się, że z ciężarną byłą kochanką dzieje się coś złego. Nie da jednak rady wyrwać Patrycji z pułapki Argasińskiego przed porodem!

M jak miłość. Argasiński zamknie Patrycję w więzieniu i będzie miał wspólniczkę! Zrobi z żony wariatkę
Najnowsze