M jak miłość. Podejrzana Bogna zniszczy Patrycję. Argasiński uwięzi żonę z pomocą swojego szpiega - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Podejrzana Bogna zniszczy Patrycję. Argasiński uwięzi żonę z pomocą swojego szpiega - WIDEO

M jak miłość. Podejrzana Bogna zniszczy Patrycję. Argasiński uwięzi żonę z pomocą swojego szpiega - WIDEO

2021-12-08 13:07

Wkrótce do obsady "M jak miłość" dołączy tajemnicza pani Bogna (Katarzyna Skolimowska). Argasiński (Karol Strasburger) zatrudni seniorkę do rzekomej pomocy dla ciężarnej Patrycji (Alżbeta Lenska), a w rzeczywistości kobieta będzie szpiegiem i "wtyczką" ordynatora. Bogna pojawi się w "M jak miłość" i uda sprzymierzeńca Argasińskiej, jej dobrą opiekunkę i przyjaciółkę. Nikt nie spodziewa się, że Jerzy to dla niej guru i autorytet, który zawsze ma rację. Za odpowiednią opłatą, wykona każde jego zadanie. To Łukasz (Jakub Józefowicz) zauważy dziwną zależność między coraz dziwniejszym stanem Patrycji, a działaniami Bogny.

Tajemnicza Bogna zawładnie życiem Patrycji. Tylko Łukasz z "M jak miłość" zacznie podejrzewać, co się święci 

Do obsady "M jak miłość" dołączy pani Bogna, która wcieli się w opiekunkę Patrycji. Ciężarna Argasińska jest coraz bardziej otumaniana przez męża, który podaje jej dziwne leki, doprowadzające kobietę do niebezpiecznego stanu. Jerzy od jakiegoś czasu w "M jak miłość" dba o to, by żona myślała, że wariuje, kontroluje każdy jej ruch i wyprzedza o krok w działaniu. Niebawem uzna, że przyda mu się sprzymierzeniec, który w jego imieniu będzie działał na szkodę i ubezwłasnowolnienie żony. Właśnie taką osobą stanie się tajemnicza Bogna, która ślepo zaufa kompetencjom i wiedzy ordynatora. 

- Bogna została zatrudniona do opieki, do pilnowania młodej żony. Uważa ją za osobę chorą troszkę, nie zdającą sobie sprawy z tego, kim jest jej wspaniały mąż. Bardzo jest mu oddana od dawna, wierzy w to, co profesor robi i mówi - opowiada o swojej postaci Katarzyna Skolimowska w kulisach "M jak miłość". 

Przeczytaj: Magda i Olek z M jak miłość znów razem! Annę Muchę i Maurycego Popiela połączy gorący romans

Niebawem w "M jak miłość" Patrycja będzie kontrolowana na każdym kroku i co wydaje się niemożliwe, Jerzy nałoży na nią jeszcze większą obserwację. - Odkąd w mieszkaniu pojawiła się Bogna, Patrycja nie ma już poczucia, że jest u siebie. Kiedyś była w złotej klatce, teraz to już nie jest złota klatka, teraz to już jest więzienie - komentuje pojawienie się opiekunki Alżbeta Lenska w kulisach "M jak miłość". I faktycznie, ciężarna kobieta będzie więźniem we własnym domu, a "życzliwa" seniorka tylko podtrzyma chore zalecenia ordynatora. Nadal będzie faszerować ją lekami i nie dopuści, by miała najmniejszy kontakt z Łukaszem.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1623: Rafał zabije Jaszewskiego? Kolejny straszny wypadek w Grabinie

To właśnie on w "M jak miłość" zauważy, że z Patrycją dzieje się coraz gorzej. - Uczucie w Łukaszu cały czas rośnie, nie potrafi o niej zapomnieć, próbuje ją uwolnić i zaczyna podejrzewać, że Patrycja ma problem. Nie do końca z własnej woli być może musiała to wszystko skończyć - mówi Jakub Józefowicz o dalszych losach jego bohatera w "M jak miłość". Czy to oznacza, że chłopak wydostanie Patrycję z rąk okrutnego męża i dziwacznej opiekunki? Tego dowiemy się niebawem, ale z pewnością Bogna ostro namiesza. 

M jak miłość. Argasiński zamknie Patrycję w więzieniu i będzie miał wspólniczkę! Zrobi z żony wariatkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze