Magda i Olek z M jak miłość znów razem! Annę Muchę i Maurycego Popiela połączy gorący romans

i

Autor: MTL Max Film Magda i Olek z M jak miłość znów razem! Annę Muchę i Maurycego Popiela połączy gorący romans

Magda i Olek z M jak miłość znów razem! Annę Muchę i Maurycego Popiela połączy gorący romans

2021-12-08 22:30

Szok! Magda i Olek z "M jak miłość" znów razem. Anna Mucha i Maurycy Popiel ponownie grają wspólne sceny i to nie byle jakie. Chodzi o naprawdę pikantne zbliżenia, w których oboje biorą udział. Fani "M jak miłość" na pewno wiedzą, że Magda i Olek byli małżeństwem, ale związek rozpadł się przez zdradę Chodakowskiego. Chociaż obecnie w "M jak miłość" lekarz jest aniołem dla Anety (Ilona Janyst), w przeszłości nieźle nawywijał. Okazuje się, że Annę Muchę i Maurycego Popiela znów łączy wspólna gra aktorska. To koniec małżeństwa Budzyńskich i Chodakowskich, a Magda i Olek znów będą razem?

Magda i Olek z "M jak miłość" byli małżeństwem, a teraz Anna Mucha i Maurycy Popiel wystąpią w roli kochanków! 

Magda i Olek z "M jak miłość" długo nie byli widziani razem. Małżeństwo już dawno się rozpadło, a wszystko przez zdradę Olka, który niegdyś lubił przebierać w kobietach. Przypomnijmy, że w poprzednich odcinkach "M jak miłość" Chodakowski nie był wierny Magdzie, a zdradzał ją z obecną żoną - Anetą. Po rozwodzie również nie próżnował, bo spotykał się jeszcze z m.in. kelnerką Agą (Ina Sobala). Olek próbował również swoich sił w romansie z Agnieszką Olszewską (Magdalena Walch), co też nie przetrwało.

Magda z "M jak miłość" zakochała się za to w Andrzeju Budzyńskim (Krystian Wieczorek), wzięła z nim ślub i obecnie tworzą bardzo udane małżeństwo, w które raz na jakiś czas miesza się Kamil (Marcin Bosak). Podobnie jak Magda, Olek ułożył sobie życie z Anetą, ale to nie koniec niespodzianek dla fanów Anny Muchy i Maurycego Popiela. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1623: Rogowski odkryje przekręt Beaty ze spadkiem dla Kalinki. Wykradnie dokumenty siostry Marzenki - ZDJĘCIA

Okazuje się, że gwiazdy "M jak miłość" znów wystąpią razem i to w pikantnej historii. Anna Mucha i Maurycy Popiel pojawią się wspólnie w spektaklu pt. "Pikantni". Można ich będzie oglądać razem na scenach teatru w całej Polsce. Aktorzy znów wcielą się rolę spragnionych przygód osób, które mają ochotę zaszaleć w łóżku i nie tylko. Co ciekawe, obok Anny Muchy i Maurycego Popiela pojawi się inna gwiazda "M jak miłość", czyli Dominika Kachlik, która w serialu wciela się w rolę narzeczonej Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek).

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1624: Okrutna zemsta na Budzyńskim! Wsadził mordercę do więzienia, a teraz za to zapłaci

Magda i Olek z "M jak miłość" ponownie wystąpią razem, ale niestety nie ma to nic wspólnego z dalszymi wątkami Budzyńskich i Chodakowskich. Ci pierwsi ledwo co kupili siedlisko i układają sobie życie, a drudzy spodziewają się dziecka. Już niebawem w "M jak miłość" Aneta dowie się, że jest w ciąży, co doprowadzi do niefortunnych wydarzeń. Związek Magdy i Olka to już przeszłość, ale fani na pewno będą zadowoleni, bo mają okazję zobaczyć ich na wspólnej scenie w teatrze. 

M jak miłość: Były ukochany Aleksandry zmieni życie rodziny Chodakowskiej. Janek Wójcik będzie ojcem jej synów
Najnowsze