Magda i Olek z M jak miłość znów razem! Annę Muchę i Maurycego Popiela połączy gorący romans

i

Autor: MTL Max Film Magda i Olek z M jak miłość znów razem! Annę Muchę i Maurycego Popiela połączy gorący romans

Magda i Olek z M jak miłość znów razem! Annę Muchę i Maurycego Popiela połączy gorący romans

2021-12-08 22:30

Szok! Magda i Olek z "M jak miłość" znów razem. Anna Mucha i Maurycy Popiel ponownie grają wspólne sceny i to nie byle jakie. Chodzi o naprawdę pikantne zbliżenia, w których oboje biorą udział. Fani "M jak miłość" na pewno wiedzą, że Magda i Olek byli małżeństwem, ale związek rozpadł się przez zdradę Chodakowskiego. Chociaż obecnie w "M jak miłość" lekarz jest aniołem dla Anety (Ilona Janyst), w przeszłości nieźle nawywijał. Okazuje się, że Annę Muchę i Maurycego Popiela znów łączy wspólna gra aktorska. To koniec małżeństwa Budzyńskich i Chodakowskich, a Magda i Olek znów będą razem?

Magda i Olek z "M jak miłość" byli małżeństwem, a teraz Anna Mucha i Maurycy Popiel wystąpią w roli kochanków! 

Magda i Olek z "M jak miłość" długo nie byli widziani razem. Małżeństwo już dawno się rozpadło, a wszystko przez zdradę Olka, który niegdyś lubił przebierać w kobietach. Przypomnijmy, że w poprzednich odcinkach "M jak miłość" Chodakowski nie był wierny Magdzie, a zdradzał ją z obecną żoną - Anetą. Po rozwodzie również nie próżnował, bo spotykał się jeszcze z m.in. kelnerką Agą (Ina Sobala). Olek próbował również swoich sił w romansie z Agnieszką Olszewską (Magdalena Walch), co też nie przetrwało.

Magda z "M jak miłość" zakochała się za to w Andrzeju Budzyńskim (Krystian Wieczorek), wzięła z nim ślub i obecnie tworzą bardzo udane małżeństwo, w które raz na jakiś czas miesza się Kamil (Marcin Bosak). Podobnie jak Magda, Olek ułożył sobie życie z Anetą, ale to nie koniec niespodzianek dla fanów Anny Muchy i Maurycego Popiela. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1623: Rogowski odkryje przekręt Beaty ze spadkiem dla Kalinki. Wykradnie dokumenty siostry Marzenki - ZDJĘCIA

Okazuje się, że gwiazdy "M jak miłość" znów wystąpią razem i to w pikantnej historii. Anna Mucha i Maurycy Popiel pojawią się wspólnie w spektaklu pt. "Pikantni". Można ich będzie oglądać razem na scenach teatru w całej Polsce. Aktorzy znów wcielą się rolę spragnionych przygód osób, które mają ochotę zaszaleć w łóżku i nie tylko. Co ciekawe, obok Anny Muchy i Maurycego Popiela pojawi się inna gwiazda "M jak miłość", czyli Dominika Kachlik, która w serialu wciela się w rolę narzeczonej Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek).

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1624: Okrutna zemsta na Budzyńskim! Wsadził mordercę do więzienia, a teraz za to zapłaci

Magda i Olek z "M jak miłość" ponownie wystąpią razem, ale niestety nie ma to nic wspólnego z dalszymi wątkami Budzyńskich i Chodakowskich. Ci pierwsi ledwo co kupili siedlisko i układają sobie życie, a drudzy spodziewają się dziecka. Już niebawem w "M jak miłość" Aneta dowie się, że jest w ciąży, co doprowadzi do niefortunnych wydarzeń. Związek Magdy i Olka to już przeszłość, ale fani na pewno będą zadowoleni, bo mają okazję zobaczyć ich na wspólnej scenie w teatrze. 

M jak miłość: Były ukochany Aleksandry zmieni życie rodziny Chodakowskiej. Janek Wójcik będzie ojcem jej synów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze