M jak miłość po wakacjach 2019. Olek zrozumie, że Magda jest miłością jego życia. Będzie chciał ją odzyskać?

2019-07-31 14:47
M jak miłość odcinek 1284, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1284, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)

Szokujący zwrot w "M jak miłość"? Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) rozwiedli się, ale wciąż łączy ich dziecko. Razem adoptowali Maćka (Franciszek Przanowski), którego Chodakowski nie potrafił pokochać jak prawdziwego syna. Nic dziwnego, że to Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), narzeczony Magdy, zastąpił Maćkowi tatę. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2019 Olek dostanie olśnienia. Uświadomi sobie, że kochał tylko jedną kobietę. Była nią właśnie Magda. Będzie o nią walczył?

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od poniedziałku, 2.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Czy w "M jak miłość" jest jeszcze jakaś szansa dla Magdy i Olka? Ich małżeństwo zniszczyła zdrada Chodakowskiego, intrygi jego przebiegłej kochanki Anety (Ilona Janyst). I choć po rozwodzie Olek dość szybko pocieszył się najpierw Anetą, a później kelnerką Agą (Ina Sobala), to niewykluczone, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2019 nastąpi moment, w którym uzależniony od seksu lekarz wreszcie zrozumie, że tylko jedna kobieta była jego prawdziwą miłością... Magda!

Sprawdź też: Ślub aktora z M jak miłość. Maurycy Popiel przerwał milczenie. Ożeni się z ukochaną, która też grała w serialu?

Skąd to przypuszczenie? Maurycy Popiel udzielił ostatnio wywiadu, w którym wspomniał, że losy Olka w kolejnych odcinkach "M jak miłość" nieźle się skomplikują. Jego romans z Agnieszką Olszewską (Magdalena Walach) nie przetrwa, Chodakowski znów zacznie spotykać się z Agą, aż wreszcie u jego boku znów pojawi się Aneta, która kilka miesięcy temu zniknęła z serialu.

Przeczytaj też: M jak miłość po wakacjach 2019. Agnieszka i Olek rozstaną się! Rzuci młodszego kochanka, bo wpadnie w tarapaty

Młody Chodakowski zmienia kochanki jak rękawiczki, ale wkrótce może się to zmienić. Bo uświadomi sobie, że kochał tylko Magdę.

- Tłumaczyć to należy powszechną teorią, że zakochać się w życiu można tylko raz. Jego miłością była Magda. Tak się złożyło, że zepsuł to i teraz nie potrafi już solidnie ulokować swoich uczuć. Korzysta zatem z okazji zsyłanych mu przez los, a ma ich naprawdę wiele - wyznał serialowy Olek w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień".

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2019. Andrzej i Kamil partnerami! Połączą ich podejrzane relacje

Znając tego bohatera "M jak miłość" niczego nie można być pewnym. Niewykluczone, że Olek postanowi jeszcze raz zawalczyć o Magdę. Choć jego była żona jest w szczęśliwym związku z Budzyńskim, wyznaczyła już nawet datę ślubu, wszystko może się zdarzyć. Jeśli Chodakowski będzie chciał walczyć o Magdę przyjdzie mu się zmierzyć nie tylko z Andrzejem, ale także z Kamilem (Marcin Bosak).

Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

M jak miłość odcinek 1284, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm Magda była nieświadoma zdrady swojego męża.
M jak miłość odcinek 1185, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: m-jak-milosc.pl M jak miłość odcinek 1185, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1185, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: m-jak-milosc.pl M jak miłość odcinek 1185, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze