M jak miłość, odcinek 1621: Wielka ucieczka Patrycji. Argasiński dowie się, co żona wyprawia za jego plecami

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1621: Wielka ucieczka Patrycji. Argasiński dowie się, co żona wyprawia za jego plecami

M jak miłość, odcinek 1621: Wielka ucieczka Patrycji. Argasiński dowie się, co żona wyprawia za jego plecami

2021-12-09 8:38

Patrycja (Alżbeta Lenska) w 1621 odcinku "M jak miłość" stanie na skraju załamania, a mąż tyran nie da jej normalnie żyć. W końcu dramat Argasińskiej skłoni ją do bardzo radykalnych kroków. W 1621 odcinku "M jak miłość" Patrycja zadzwoni do Marty (Dominika Ostałowska) i zwierzy się, że planuje uciekać i nie wytrzymuje obsesji Jerzego (Karol Strasburger). Nie ma jednak pojęcia, że jej telefon jest na podsłuchu, a ordynator czuwa. W końcu stanie przed najtrudniejszym wyborem - zaryzykować i uciec od szaleńca czy zostać i dawać się maltretować? Ciężarna kobieta targnie się na wielki krok.

"M jak miłość" odcinek 1621 - poniedziałek, 13.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1621 odcinku "M jak miłość" Patrycja znajdzie się na skraju rozpaczy i nie będzie miała pojęcia, że mąż stale ją kontroluje i robi z niej wariatkę. Podmienia leki i podsłuchuje rozmowy. Patrycja w 1621 odcinku "M jak miłość" zatelefonuje do Marty, będąc przekonaną, że ordynator nie wie o jej tajnym telefonie, z którego odbywa prywatne rozmowy.

- Ja już tego nie ogarniam nerwowo, naprawdę. Nie jestem w stanie go znieść, nie mogę na niego patrzeć, nie mogę przebywać pod jednym dachem - zacznie wyrzucać z siebie Argasińska. - Ja muszę stąd uciec, naprawdę - doda załamana. - Słuchaj, cokolwiek zamierzasz zrobić, nie powinnaś rozmawiać o tym przez telefon - zauważy Wojciechowska. - Spokojnie, to jest tajna komórka, Jerzy o niej nie wie (...) - powie przekonana kobieta, a prawda będzie taka, że ordynator usłyszy każde jej słowo. - (...) Ja już tego nie wytrzymam, chcę chociaż na tydzień do kuzynki wyjechać - wtrąci Patrycja o swoim planie ucieczki. 

Przeczytaj: Magda i Olek z M jak miłość znów razem! Annę Muchę i Maurycego Popiela połączy gorący romans

W 1621 odcinku "M jak miłość" Argasiński pozna plan żony o jej ucieczce do Gdańska. Sama powie o tym Marcie, a Jerzy usłyszy każde słowo i od razu zacznie działać. W 1621 odcinku "M jak miłość" osobiście zadzwoni do kuzynki Patrycji znad morza i zacznie nią manipulować.

- To, że Patrycja leżała na podtrzymaniu ciąży to wiesz, prawda? Bardzo to przeżyła i przeszła załamanie nerwowe. Już opiekuje się nią lekarz, psychiatra. Chcę cię ostrzec, ponieważ leki, które przyjmuje, mogą powodować myśli samobójcze. A w kontekście wizyty Patrycji u ciebie... - powie Jerzy z pełną premedytacją. - Wiesz co, chyba lepiej, żeby nigdzie nie wyjeżdżała... - odpowie zmanipulowana kuzynka. - Bardzo się cieszę, że się zgadzamy - skwituje podły ordynator. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1623: Rogowski odkryje przekręt Beaty ze spadkiem dla Kalinki. Wykradnie dokumenty siostry Marzenki - ZDJĘCIA

Patrycja w 1621 odcinku "M jak miłość" będzie zdecydowana na wyjazd i ucieczkę od męża, ale kiedy zadzwoni do kuzynki dogadać szczegóły, ta zakomunikuje jej nowinę o rzekomym wyjeździe, a potem o wyimaginowanym remoncie. Za sprawą Jerzego da jej znać, że nie chce, by Patrycja ją odwiedzała. Ciężarna kobieta w 1621 odcinku "M jak miłość" zostanie zatem bez wsparcia! Nieco później Jerzy zrobi jej awanturę, zacznie udowadniać, że jest wariatką i udowodni, że wie o jej drugim telefonie. Kobieta będzie tak załamana i zdesperowana, że ucieknie do Marty, ale tam zda sobie sprawę, że naraża Łukasza (Jakub Józefowicz) i szybko wyjdzie. Wojciechowska będzie przerażona zachowaniem koleżanki. 

M jak miłość, odcinek 1621 ZWIASTUN. Patrycja wpadnie w obłęd przez Argasińskiego! Łukasz będzie miał romans z Kasią
Najnowsze