Odeszli z M jak miłość, ale w ich miejsce są już nowe gwiazdy! Po zwolnieniu Olgi Szomańskiej, Tomasza Oświecińskiego i Barbary Kurdej-Szatan znane nazwiska w obsadzie

i

Autor: MTL Maxfilm Odeszli z M jak miłość, ale w ich miejsce są już nowe gwiazdy! Po zwolnieniu Olgi Szomańskiej, Tomasza Oświecińskiego i Barbary Kurdej-Szatan znane nazwiska w obsadzie

Odeszli z M jak miłość, ale w ich miejsce pojawią się nowe gwiazdy! Po zwolnieniu Olgi Szomańskiej, Tomasza Oświecińskiego i Barbary Kurdej-Szatan znane nazwiska w obsadzie - ZDJĘCIA

2021-12-11 10:49

Z obsady "M jak miłość" odeszli ostatnio uwielbiani aktorzy, Olga Szomańska, Tomasz Oświeciński i Barbara Kurdej-Szatan, która została wyrzucona z serialu decyzją prezesa TVP, a produkcja nawet o tym nie wiedziała. O ile śmierć Marzenki i Andrzejka w "M jak miłość" była planowana od początku tego roku, to nagłe odejście Joasi póki co nie zostało wyjaśnione w żaden sposób. Jeszcze w grudniu w nowych odcinkach tuż przed finałem "M jak miłość" w tym 2021 roku do obsady dołączą nowe gwiazdy, które zajmą miejsce Szomańskiej, Oświecińskiego i Kurdej-Szatan! Wiadomo już kogo zagrają nowi aktorzy i jaki wpływ będą mieli na innych bohaterów. Poznajcie szczegóły!

Kto w obsadzie "M jak miłość" zastąpi Olgę Szomańską, Tomasza Oświecińskiego i Barbarę Kurdej-Szatan?

Ostatnio obsada "M jak miłość" trochę się posypała, a wielu fanów obawia się, że niedługo nikt już nie zostanie w serialu, nie będzie komu tam grać. Odejście Olgi Szomańskiej, Tomasza Oświecińskiego i Barbary Kurdej-Szatan wciąż odbija się szerokim echem, bo przecież ich bohaterowie pozostawili po sobie ogromną pustkę w "M jak miłość". Śmierć Marzenki i Andrzejka, którzy zginęli w wypadku w 1618 odcinku "M jak miłość" wpłynie na losy całej rodziny Mostowiaków, zwłaszcza Uli (Iga Kreff) i Bartka (Arkadiusz Smoleński), którzy przygarnęli ich córkę Kalinkę (Oliwa Kępka).

Nie przegap: M jak miłość. Dlaczego Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński odeszli? Marzenka i Andrzejek musieli zginąć z jednego powodu!

To już pewne, że w "M jak miłość" w życiu Lisieckich dojdzie do kolejnych dramatów z udziałem przyrodniej siostry Marzenki, bezwzględnej Beaty, którą od niedawna gra Izabela Warykiewicz. Nowa aktorka w obsadzie "M jak miłość" będzie miała bardzo rozbudowany wątek, bo Beata postanowi nie tylko odebrać Uli i Bartkowi dziecko, ale także okraść małą Kalinkę ze spadku. Z Beatą wiążę się także postać jej kochanka, Jarka (Marcel Wiercichowski). Dwójka wyrachowanych oszustów od 1623 odcinka "M jak miłość" będzie knuła jak zniszczyć rodzinę Uli, Bartka i Kalinki.

Po wyrzuceniu z "M jak miłość" Barbary Kurdej-Szatan, która odeszła z serialu bez pożegnania, a ekranowa Joasia Chodakowska zniknęła bez śladu zapowiada się sporo zmian u bohaterów związanych z Joasią. Niepewny los Wojtka Chodakowskiego (Feliks Matecki), który może wcale nie wyjedzie z Joasią do Francji, usunięcie wątku Leszka Krajewskiego (Sławek Uniatowski) to tylko spekulacje na temat tego, co czeka innych aktorów. Dwa tygodnie temu Kurdej-Szatan przerwała milczenie w sprawie zwolnienia z "M jak miłość". Udzieliła bardzo emocjonującego wywiadu. Okazało się, że produkcja "M jak miłość" nie miała nic wspólnego z decyzją szefa TVP! Do tego stopnia, że nie zdążyła nawet wezwać Kurdej-Szatan na rozmowę, żeby zakończyć z nią współpracę.

Na razie nie wiadomo kto zastąpi Joasię w "M jak miłość", kto będzie mieszkał w jej domu przy Wietrznej i czy jakaś inna aktorka zajmie miejsce Kurdej-Szatan. Kiedy ponad roku temu żegnała się z serialem przed porodem Joasia wyjechała, a dom wynajęła Kamilowi (Marcin Bosak). I tu niespodzianka, bo od 1621 odcinka "M jak miłość" do życia Kamila wkroczy piękna psycholog Dagmara Bednarek, którą zagra Marianna Janczarska, prywatnie córka Ewy Błaszczyk! Niewykluczone, że Marianna Janczarska zostanie gwiazdą "M jak miłość" na dłużej.

Zobacz w naszej GALERII ZDJĘCIA nowych gwiazd w "M jak miłość" >>>

Sprawdź też: Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński pożegnali M jak miłość, ale po śmierci Marzenki i Andrzejka wróci inna uwielbiana para - ZDJĘCIA

Do obsady "M jak miłość" dołączy też na stałe lekarz, kardiolog Grzegorz, w tej roli Janusz Onufrowicz. To on uratował życie umierającemu Arturowi Rogowskiemu (Robert Moskwa), który dostał ataku serca w dniu pogrzebu Marzenki i Andrzejka w 1620 odcinku "M jak miłość". Wszystko wskazuje na to, że Grzegorz stanie się częścią rodziny Mostowiaków, bo już w 1623 odcinku "M jak miłość" będzie kandydatem na nowego ukochanego Marty (Dominika Ostałowska).

Izabela Warykiewicz, Marcel Wiercichowski, Janusz Onufrowicz i Marianna Janczarska to na razie cztery nowe nazwiska w obsadzie "M jak miłość", ale w 2022 roku na pewno będzie ich więcej. Bo lukę po uwielbianych przez widzów aktorach: Szomańskiej, Oświecińskim, Kurdej-Szatan trzeba będzie jakoś wypełnić i dostarczyć fanom jeszcze więcej emocji i wrażeń w związku z nowymi bohaterami.

Ostatnia scena Marzenki i Andrzejka w M jak miłość. Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński ze łzami w oczach pożegnali się z serialem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze