M jak miłość, odcinek 1623: Nowy ukochany Marty uratuje Rogowskiemu życie! Zrobi to dla siostry - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1623: Nowy ukochany Marty uratuje Rogowskiemu życie! Zrobi to dla siostry - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1623: Nowy ukochany Marty uratuje Rogowskiemu życie! Zrobi to dla siostry - ZDJĘCIA

W 1623 odcinku "M jak miłość" lekarz, który uratuje życie Arturowi Rogowskiemu (Robert Moskwa) w dzień pogrzebu Marzenki (OLga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), stanie się kimś bardzo ważnym w rodzinie Mostowiaków! I to nie tylko dlatego, że dzięki niemu mąż Marysi (Małgorzata Pieńkowska) przeżyje - Grzegorz (Janusz Onufrowicz) ma wielkie szanse stać się nowym ukochanym Marty (Dominika Ostałowska). Jak dojdzie do tego, że w 1623 odcinku "M jak miłość" była żona Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) zakocha się w przystojnym rozwodniku? Ujawniamy szczegóły na temat nowego bohatera u Mostowiaków! Zobacz jak wkracza do rodziny w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1623 -poniedziałek, 20.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1623 odcinku "M jak miłość" przyjaciel Artura i lekarz, który uratowała mu życie po zawale w dzień pogrzebu Marzenki i Andrzejka, dostanie szansę stać się kimś jeszcze ważniejszym w rodzinie Mostowiaków. Marta przez ostatnie lata postawiła na bycie samotną, stateczną prawniczką, robiła karierę i ratowała dzieci z opresji. Czyżby los miał jej to wynagrodzić?

To Marysia w 1623 odcinku "M jak miłość" wpadnie na pomysł, aby wyswatać siostrę z panem doktorem. Rogowska będzie musiała przełamać opór Marty, która szybko odpowie, że jest za stara i nie dla niej już amory. A jednak dojdzie do randki Wojciechowskiej z panem doktorem. Jak? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1620: Rafał po pogrzebie Marzenki i Andrzejka wpadnie na trop pijaka Jaszewskiego! Wsadzi go na resztę życia?

Marta 1623 odcinku "M jak miłość" usłyszy od Marysi słowa zachęty. Grzegorz to przyjaciel Artura, 2 lata temu rozwiódł się i wiedzie samotne życie bardzo do dobrego kardiologa. Ujawniamy, że Rogowska będzie tak przekonująca, że Marta w końcu da się namówić siostrze na randkę i cała czwórka spotka się na kolacji! 

- Dbaj o niego, Marysiu, bo masz prawdziwy skarb. Takich facetów już po prostu nie ma... - powie Marta Marysi.

- A jak tam... twoje życie osobiste? - zapyta  w odpowiedzi Rogowska.

- Co?... A, czekaj... mężczyźni, randki, kolacje przy świecach... Tak, pamiętam jak przez mgłę, było zdaje się kiedyś coś takiego. Chyba w poprzednim życiu... - Marta będzie stała na straży swojej samotności.

- Głupoty opowiadasz. Z nikim nie chcesz się umówić, bo po prostu się boisz, że znowu ci nie wyjdzie. Ja to rozumiem, ale...

- Chyba nie do końca, siostrzyczko... - przerwie Rogowskiej Wojciechowska. - Wiesz, jak niewielu jest facetów w naszym wieku... inteligentnych, fajnych i do tego wolnych?

 - Czekaj... Ja znam przynajmniej jednego - uśmiechnie się Marysia.

- O? Wkręcasz mnie, tak?

- Ani trochę... Grzegorz, kolega Artura ze szpitala. Dwa lata temu rozwiódł się z żoną. I naprawdę fajny z niego facet.

- Nic z tego, zapomnij!... - zaprotestuje Marta w 1623 odcinku "M jak miłość". - A jak wygląda? - doda jednak po chwili namysłu.

Tymczasem Artur będzie szybko dochodził do zdrowia i w 1623 odcinku "M jak miłość" już zacznie szaleć z dawkowaniem leków. Grzegorz będzie miał z niesfornym pacjentem Rogowskim pełne ręce roboty. Czy związek dwojga samotników mocno nastawionych na karierę może się udać? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1624: Okrutna zemsta na Budzyńskim! Wsadził mordercę do więzienia, a teraz za to zapłaci

M jak miłość, odcinek 1619: Przerażające wyznanie Magdy po śmierci Marzenki i Andrzejka
Najnowsze