Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński odchodzą z M jak miłość, ale po śmierci Marzenki i Andrzejka wróci inna uwielbiana para - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński odchodzą z M jak miłość, ale po śmierci Marzenki i Andrzejka wróci inna uwielbiana para - ZDJĘCIA

Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński odchodzą z M jak miłość, ale po śmierci Marzenki i Andrzejka wróci inna uwielbiana para - ZDJĘCIA

2021-11-28 20:24

Dlaczego z "M jak miłość" odchodzą Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński? Kto ich zastąpi po śmierci Marzenki i Andrzejka, którzy zginą w wypadku w 1618 odcinku "M jak miłość" już we wtorek, 30.11.2021? Po odejściu tej pary uwielbianych bohaterów nastąpi cała seria wstrząsających zdarzeń w "M jak miłość". Śledztwo po wypadku Marzenki i Andrzejka sprowadzi do Grabiny dawno niewidziane postacie. Jakub Kucner, czyli serialowy policjant Rafał Stadnicki, przyjaciel Andrzejka, zapowiedział, że do "M jak miłość" wróci inna para, która odeszła. A przy okazji ujawnił dlaczego Oświeciński i Szomańska odeszli!

Kto wróci do "M jak miłość" po odejściu Olgi Szomańskiej i Tomasza Oświecińskiego?

Śmierć Marzenki i Andrzejka w "M jak miłość" oczywiście ostatecznie kończy ich wątek i oznacza, że Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński odchodzą z serialu już na zawsze. Dlaczego aktorzy, którzy cieszą się taką sympatią widzów zostali zwolnieni z obsady po wielu latach w "M jak miłość"? Produkcja ujawniła już szokujący powód odejścia Szomańskiej i Oświecińskiego jak tylko stało się jasne, że ich bohaterowie zginą! Chodzi podobno to, żeby podnieść oglądalność "M jak miłość". Ale czy ten cel zostanie osiągnięty, kiedy zabraknie tak lubianych Marzenki i Andrzejka?

Nie przegap: Andrzejek z M jak miłość po zwolnieniu z serialu ma poważne kłopoty w domu! Tomasz Oświeciński żali się na to, czego mu nie pozwalają - ZDJĘCIA

Na pewno w "M jak miłość" pustkę po śmierci Marzenki i Andrzejka wypełnią inni bohaterowie. Także para, której od dawna nie było w serialu, która wyjechała z Grabiny w tragicznych okolicznościach, a teraz wróci. To Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) pojawia się w "M jak miłość" po śmiertelnym wypadku Lisieckich, żeby prowadzić śledztwo w tej sprawie razem z policjantami z posterunku - przyjacielem Rafałem i komendant Ewą Grzymską (Teresa Dzielska).

- Teraz mieliśmy trochę przerwy, bo Barbara Wypych i Tomek Kollarik mieli przerwę serialową. Teraz jakby wracamy. Postać Rafała cały czas się gdzieś obracała. Teraz będzie tego szczególnie dużo z pwoodu odejścia z serialu Tomasza Oświecińskiego i śmierci serialowego Andrzejka i Marzenki. Rafał będzie miał sporo roboty na głowie, będzie się działo. Już niedługo te odcinki "M jak miłość". Po śmierci Marzenki i Andrzejka zostanie dziecko po nich i to zostanie bardzo ciekawie poprowadzone. Scenarzyści wymyślili to tak, że widzowie będą zadowoleni - zapowiedział Jakub Kucner w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl.

Sprawdź też: Barbara Kurdej-Szatan po wyrzuceniu z M jak miłość przerywa milczenie! Nawet produkcja serialu nie wiedziała o decyzji prezesa TVP

Śledztwo po wypadku Marzenki i Andrzejka w "M jak miłość" to nie wszystko. Bo na widzów czeka także poruszający wątek walki o córkę zmarłych Kalinkę (Oliwia Kępka), którą stoczą Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) z przyrodnią siostrą Marzenki, bezwzględną Beatą (Izabela Warykiewicz).

Dlaczego Tomasz Oświeciński i Olga Szomańska odchodzą z "M jak miłość"?

Dla aktorów z "M jak miłość" zwolnienie Tomasza Oświecińskiego i Olgi Szomańskiej było sporym szokiem, bo nikt się tego nie spodziewał, że odejdą tak nagle i to w tak strasznych okolicznościach. Wypadek Marzenki i Andrzejka w 1618 odcinku "M jak miłość", ich ostatnie chwile razem z Kalinką wzruszą na pewno każdego! Jakub Kucner przyznał, że nie krył zdziwienia że nie będzie już nimi występował w serialu.

- Wszyscy byliśmy zaskoczeni. Mi się z Tomkiem bardzo fajnie grało. Andrzejek, serialowa postać Tomka, był fajnym gościem, policjantem, śmiesznym, który wprowadzał fajną energię do serialu. Nie mam pojęcia dlaczego. Gdzieś tam próbowaliśmy na planie "M jak miłość" o tym wszystkim rozmawiać, ale mogę szczerze powiedzieć, że naprawdę nie wiem co było powodem, że to się tak potoczyło - powiedział serialowy Rafał z "M jak miłość".

Kucner na razie zostaje w "M jak miłość", bo Rafał będzie ważną postacią w sprawie śledztwa po śmierci Marzenki i Andrzejka. - Rafał jeszcze żyje! I mam nadzieję, że jeszcze trochę pożyje w "M jak miłość".

Kiedy Sonia i Janek wrócą do "M jak miłość"? W najbliższych odcinkach serialu wszystko się wyjaśni.

Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE
Najnowsze